KAYSERİ HABERLERİ

Yazar Abdullah Ayata, AGÜ’de okurlarıyla buluştu

DHA
30.03.2017 - 17:19Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA) - 'SON Ermeni', 'Kartallar Kafese Sığmaz', 'Horkut', 'Küçük Dağların Gölgeleri' ve 'Keşke O Deli Ben Olsaydım' romanlarıyla tanınan yazar Abdullah Ayata, Abdullah Gül Üniversitesi’nde (AGÜ) okurlarıyla bir araya geldi.
AGÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından organize edilen, Kütüphaneler Haftası etkinlikleri kapsamında, yazar Abdullah Ayata ile düzenlenen İmza Günü ve Söyleşi, Sümer Kampusu Konferans Salonunda yapıldı. Yazar Ayata, imza günü ve söyleşide, okurlarına kitaplarını imzaladı ve onlarla sohbet etti. Yazar, okurlarına AGÜ’nün Sümer Kampüsü olan, tarihi Sümerbank Bez Fabrikası’nın kuruluş zamanında tüm mal varlığını fabrikaya bağışlayan ve deli olarak adlandırılan Ahmet karakterinin gerçek hayatından esinlenerek yazdığı “Keşke O Deli Ben Olsaydım” kitabını anlattı. İmza Günü ve Söyleşiye, Kayseri Atlas Koleji öğrencileri de katılarak kitaplarını imzalattı.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Yazar Abdullah Ayata, AGÜ’de okurlarıyla buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 17 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yazar Abdullah Ayata, AGÜ’de okurlarıyla buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı