Yaz okuluna kalanların içini rahatlatacak 7 nefis bahane!

Hürriyet Haber
22.06.2017 - 13:37 | Son Güncelleme:

Bu yazı sonunda, "iyi ki yaz okuluna kalmışım," demezseniz gelin bizi bulun! Adresimiz belli, garantisi biziz!

 

1- Yaz okulu bir nevi yaz tatilidir de. Ailenizin yanındayken alamayacağınız harçlıkları okulda olma bahanesiyle almaya devam eder, böylece evin içinde geçecek bir yazdansa arkadaşlarınıza tatil tadında özgürce takılabilirsiniz. Tabii burada minik bir nüans var, alttan değil üstten aldığınız dersler için kaldığınızı söyleyin ailenize. Bu nüansı atlayanlar, beş parasız kalabilir, dikkat!

 

 

2- Tüm ayları içinde geçirdiğiniz şehre bir de yaz gözüyle bakmak çok eğlenceli olabilir. Yıl boyunca okuduğunuz şehirde hava koşulları, mevsimsel özellikler sebebiyle göremediğiniz şahane yerler olduğunu görebilirsiniz. Okuduğunuz şehre bir de bu gözlerle bakın deriz! Yaz okuluna kalanların içini rahatlatacak 7 nefis bahane

 

3- Derslerde hocalar da en az sizin kadar yazın tatil kısmıyla ilgili olacaklardır. Bu sayede dersler daha gevşek ve rahat geçecektir. Bu sayede kış döneminde çok zor geçilen derslerdeki notlarınız uçuşa geçecek. Kaldığınız tüm derslerden ferah feza geçebileceksiniz.Yaz okuluna kalanların içini rahatlatacak 7 nefis bahane

 

4- Okul personeliyle hiç olmadığınız kadar samimi olup, normal döneme okulun yerlisi gibi girme fırsatı yakalayacaksınız. Böylece okulda işler hayli kolaylaşacak, hiç ummadığınız avantajlara sahip olacaksınız. Okula her girişinizde selamlaşmalara doyamayacaksınız.

Yaz okuluna kalanların içini rahatlatacak 7 nefis bahane

 

5- Tıpkı okul personeliyle yakınlaşmak gibi şehirden çekilen öğrenciler sonrasında esnaf ve şehrin yerli haklıyla da sıkı fıkı olabileceksiniz. Sonra da dönem açıldığında oturduğunuz her mekanda gelsin ikramlar. Sizin de şehirde bir şekliniz olacak hani!

Yaz okuluna kalanların içini rahatlatacak 7 nefis bahane

 

6- Sevgililerle rahat rahat görüşmek için daha iyi bir fırsat olabilir mi? Düşünsenize yaz okuluna kalmamışsınız, tazecik ilişkinizde sevgilinizle 3 ay ayrı kalacaksınız. Kim öle kim kala! Oh be iyi ki yaz okulundasınız! Ya yaz okulu olmasaydı, haliniz ne olurdu?

Yaz okuluna kalanların içini rahatlatacak 7 nefis bahane

 

7- Sevgilisizlere de fırsat gibi fırsat! Yaz okulu koca kalabalıklara arasında bir türlü rastlayamadığınız hayatınızın aşkına ulaşmak için müthiş bir seçenek! Birbirinize bir şans tanımak ve yeni bir ilişkiye ikna olmak için daha iyi bir zaman olamaz!

Yaz okuluna kalanların içini rahatlatacak 7 nefis bahane

Etiketler: bahane , Üniversite


EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı