« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yaz çalışmaları başladı

12 Dev Adam Basketbol Okulları Kayseri Grubu yaz dönemi çalışmalarını Erciyes Üniversitesi Süleyman Demirel Spor Salonu’nda sürdürüyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Çalışmalarını Erciyes Üniversitesi Süleyman Demirel Spor Salonunda ve salonun mezuniyet törenlerinden dolayı kapalı olduğu durumlarda diğer salonlarda devam eden grubun antrenörü Hasan Aksoyak, gösterilen yoğun ilginin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Çalışmaların 25 Haziran itibariyle başladığını söyleyen Hasan Aksoyak, “Yaz dönemi çalışmalarımıza gerçekten yoğun ilgi var. Kış dönemi sonunda grubumuzdan tatil ve tayin nedeniyle ayrılanların yanı sıra yeni katılanlar da oldu. Yaklaşık 65 sporcu ile çalışmalarımıza başladık. Önümüzde bu yaz düzenlenecek Uluslararası Basketbol Kampı, Yıldızlar Şöleni gibi etkinlikler var. Bu etkinliklere tüm hızıyla hazırlanmaya devam ediyoruz. Ayrıca yakın illere günü birlik dostluk maçlarına gidiyoruz. Onları da evimizde misafir ediyoruz. Mümkün oldukça ilimizdeki her türlü sosyal ve kültürel etkinliklere katılmaya çalışıyoruz. Kadromuz kısmen değişmiş olsa da hedefimiz aynı. Hedefimiz çocuklarımızın sosyal gelişimlerinin yanı sıra sportif anlamda da gelişimlerini sağlamak. Bunun yanında topluma yararlı bireyler olmalarına katkıda bulunarak onların da ilerde basketbol alanında gerek sporcu, antrenör, yönetici gerekse de iyi birer izleyici olarak bu havayı teneffüs etmelerini sağlamak. Kazanma-kaybetme ve sorumluluk alma duygusunu, paylaşmayı, kendine güvenmeyi öğrenmelerine katkıda bulunabilmek. Bu doğrultuda çalışmalarımızı düzenli bir şekilde yapmamıza her türlü imkanı sağlayan, emek ve desteklerini esirgemeyen başta Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanımız Sayın Turgay Demirel’e, ana sponsor Garanti Bankası'na ve 12 Dev Adam Basketbol Okulları Direktörü Sayın Samer Şenbayrak'a çok teşekkür ediyoruz. Tüm 12 Dev Adam Basketbol Okulları ailesine yaz dönemi çalışmalarında başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz