DÜZCE HABERLERİ

Yaylalarda Sınır Değişikliği Çalışmaları Sürüyor

IHA
01.08.2015 - 01:16Son Güncelleme :

DÜZCE'DE YAYLA SINIRLARI ÇALIŞMASI YAPILIYOR.

IHA

Düzce’de Devlet Ormanlarında kalan Yayla alanları ile ilgili düzenlemeler sonrası, ilk tespitlerin teknik donanım hatalarından kaynaklanan sınırlardaki kaymaların giderilmesi amacıyla çalışmalara başlandı.
Orman Genel Müdürlüğünün bu tür hataların giderilmesi talimatı sonrası bu tür sınır tespit hatalarını gidermek üzere arazi ve büroda yapılan çalışmalar Orman Bölge Müdür Yardımcısı Nizamettin Ören tarafından yerinde görüldü. Oluşturulan Komisyonun yaptığı tespitlerde yalnızca Gölyaka Orman İşletme Müdürlüğümüzde tespit edilen sınır kayması problemi Makine ve İkmal Şube Müdürü Rıfat Günen ve Gölyaka Orman İşletme Müdür Yardımcısı Sefer Tüce ile arazi üzerinde olgunlaştırıldıktan sonra teklif raporu aşamasına gelindi.
Bu çalışmalar sonunda Gölyaka Orman İşletme Müdürlüğünde oluşan sosyal probleminde giderileceği bildirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Yaylalarda Sınır Değişikliği Çalışmaları Sürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Ağustos 2015 tarihinde saat 01 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yaylalarda Sınır Değişikliği Çalışmaları Sürüyor haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:16
 • Guneş
  08:04
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  15:21
 • Akşam
  17:36
 • Yatsı
  19:13
Sayfa Başı