« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yayla çıkarması

5 bin taraftar, takıma destek için Topuk Yaylası’na akın etti, sahaya girince idman yarıda kaldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TAKIMLARININ kamp yaptığı Topuk Yaylası’na adeta çıkarma yapan Fenerbahçeli taraftarlar futbolcular ve teknik heyete büyük sevgi gösterisinde bulundu. Yaklaşık 5 bin taraftar, İstanbul ve çevre illerden akın ettiği kamp tesislerini, sloganlarıyla çınlatırken, meşalelerle de ortamı sise boğdu.

FENERBAHÇE TARAFTARLARI TOPUK YAYLASI'NDA - Semih Bahadır'ın objektifinden

TOPUK YAYLASI'NDA FENERBAHÇE İZDİHAMI / WEB TV

Görülmemiş sevgi

Maç atmosferinin yaşandığı Topuk Yaylası’nda futbolcular ve teknik direktör Aykut Kocaman taraftarların sevgi gösterisine selamlamayla karşılık verdi. Bu ortamda başlayan antrenman ise 25. dakikada sahaya giren taraftarlar nedeniyle yarıda kaldı.
Çok sayıda seyircinin sahaya girmesi üzerine futbolcular koşarak tesislere girerken, Hasan Ali Mehmet Topuz ve Selçuk kalabalığın arasında kaldı. Zor anlar yaşayan futbolcular, görevlilerce içeri sokuldu.

Yöneticiler de kampa katıldı

AZİZ Yıldırım’ın gelmesinin beklendiği Düzce’nin Topuk Yaylası’ndaki kampı dün bazı yöneticiler ziyaret etti. Yönetim kurulu üyelerinden İsfendiyar Zülfikari ve Yalçın Haker kampa gelerek futbolcular ve teknik heyetle görüşüp, antrenmanı izledi. Diğer yönetim kurulu üyeleri de kamp ziyaretinde bulunacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz