MUŞ HABERLERİ

Yaygın Beldesine Çevre ve Şehircilik Bakanlığından destek

DHA
30.03.2016 - 11:30Son Güncelleme :
DHA

Eser AYDIN/ MUŞ, (DHA)-ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı Yaygın Beldesine 1 adet vidanjör ile 63 adet çöp konteyneri hibe etti.

Yaygın Belde Belediye Başkanı Selahattin Yalçın, daha önceleri kendi bütçeleri ile beldeye çöp konteynerleri aldıklarını,  yetmemesi üzerine  Çevre ve Şehircilik Bakanlığından talepte bulunduklarını bildirdi. Bakanlığın da kendilerine bir adet vidanjör ile 63 adet çöp konteynerini bedelsiz gönderdiklerini anlatan Yalçın,  bedelsiz yardımlardan dolayı Bakanlığa teşekkür etti.  Başkan Yalçın, “Daha temiz ve yaşanabilir bir Yaygın için beldede yaşayanların çevresini temiz tutmasını istiyoruz. Vatandaşlardan ayrıca mahallelere konulan yeni konteynerleri sahip çıkmasını, yerlerinin değiştirilmemesini ve içerisinde ateş yakmamasını istiyoruz" dedi.

(FOTOĞRAFLI)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muş haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muş ilinden Yaygın Beldesine Çevre ve Şehircilik Bakanlığından destek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 11 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yaygın Beldesine Çevre ve Şehircilik Bakanlığından destek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı