TEKİRDAĞ HABERLERİ

Yayaları Tehlikeye Sokan Yola Süleymanpaşa Belediyesi Çözüm Buldu

IHA
26.10.2015 - 17:38Son Güncelleme :

YOLU KULLANAN VATANDAŞLAR MEMNUNİYETLERİNİ DİLE GETİREN SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ'NE TEŞEKKÜR ETTİ

IHA

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Değirmenaltı Mahallesinde yayalar için tehlikeli olan yol etrafında düzenleme gerçekleştirdi.
Süleymanpaşa Belediyesi, Değirmenaltı Mahallesi Çay Sokak ile AVM’ye giden yolun kesiştiği noktada bulunan köprünün yaya trafiğini tehlikeye sokması nedeniyle köprü etrafında düzenleme gerçekleştirdi. Süleymanpaşa Belediyesinin yayaların güvenliği açısından yaptığı köprüyü kullanan vatandaşlar, "Köprü üzerinde yol daraldığı için yaya ile araçlar sıkıntı yaşıyorlardı. Bizler de zorluklar yaşıyorduk. Bu gerçekten güzel düşünülmüş. Belediye ekiplerini kutluyoruz ve hizmetlerin devamını diliyoruz" diyerek memnuniyetlerini dile getirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Yayaları Tehlikeye Sokan Yola Süleymanpaşa Belediyesi Çözüm Buldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yayaları Tehlikeye Sokan Yola Süleymanpaşa Belediyesi Çözüm Buldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı