"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Yay burcunun diğer burçlarla ilişkileri

YAY VE YENGEÇ
Yay’ın da Yengeç gibi zengin bir hayal dünyasına sahip olması, birbirlerinden kolayca etkilenmelerine nedendir. Fakat aslında, karşılıklı ihtiyaçlarını anlamakta ve cevap vermekte yetersiz kalacak bir ikilidir.
Yay’ın macera arayışının ve dış dünyaya açılmak isteğinin, Yengeç tarafından anlaşılması mümkün değildir. Yengeç’in duygusal hassasiyeti nedeniyle kolayca incinebilmesi, samimi ve açık sözlü Yay’ın kırıcı olarak nitelendirilmesine de neden olabilir.
Bu ilişkinin devam edebilmesi için iki tarafın da maksimum seviyede çaba sarf etmesi ve özveride bulunması gereklidir.
Çok farklı motivasyonlara sahip olan bu ikili, ancak ortak bir amaç bulduklarında birlikte olabilir. Yine de bu beraberliğin uzun sürmesi, tahammül sınırlarını zorlayan bir durumdur.
Yengeç ve Yay, cinsel yaşamda da zor anlaşan bir ikilidir. Yay sadece meraktan bile olsa yeni partnerlerle beraber olmaktan hoşlanır. Yengeç ise tamamıyla tek eşliliğe dönüktür. Dolayısıyla bu alanda da asgari bir müştereğin bulunması çok güçtür.
Yarın diğer burçlarla devam edeceğiz...
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI