"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Yay burcunun diğer burçlarla ilişkileri

Zodyak’ın karşılıklı konumda bulunan burçları ıkizler ve Yay, aslında birbirine çok benzer.

Değişiklik ve yenilik ihtiyacı başta gelen arzulardır. Ancak bu ihtiyaçların ilişkilere yansıması sonucu, iki taraf da kalıcı ilişkiler oluşturmak konusunda hiçbir yapıcı yaklaşımda bulunamaz.
Çok eğlenceli, hareketli, sosyal, dışarıdan bakan herkesi imrendirecek nitelikte olmasına rağmen, uzun ömürlü bir beraberlik olabilmesi için her iki tarafın da insan üstü çaba harcaması gereklidir.
Yay ve ıkizler karşılıklı olarak zekalarından ciddi anlamda etkilenirler. Mental uyaranlara çok açık oldukları için, aslında daha iyi bir alternatif olmadığı müddetçe bu ilişki uzun sürer. Ama yine de ilişkide bir stabilizasyon sağlayabilmek zordur.
Aslında her ikisi de cinselliğe çok önem vermemesine rağmen, karşıt kutuplarda oluşları her alandaki çekim gibi, tensel anlamda da birbirlerine karşı duramamalarına neden olur. Yay’ın sıcaklığı, ıkizler’in yeniliklere açıklığı, eğlenceli ve enteresan bir seks yaşamının kapılarını aralar.
? Yarın diğer burçlarla devam edeceğiz...

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI