GeriSpor Yavuz hırsız ev sahibini yakalatırmış
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yavuz hırsız ev sahibini yakalatırmış

Yavuz hırsız ev sahibini yakalatırmış
refid:14033141 ilişkili resim dosyası

Kulüp yönetiminden, 'dinlenmek' için izin alan Fenerbahçeli Selçuk Şahin, Yunanlı sevgilisini görmek için 'komşu'ya gitti. Evi soyulunca, yaptığı kaçamak ortaya çıktı!

İşte Fenerbahçe'nin alamadığı futbolcu / Çok uğraştılar ama...

En seksi futbolcu eşleri / Foto Galeri

Gelmiş geçmiş en ateşli taraftarlar / Haber-Galeri

Ünlüler hangi takımı tutuyor? / Haber-Galeri

Fenerbahçeli Selçuk Şahin'in evine giren hırsız, futbolcunun gizli aşk yolculuğunu ortaya çıkardı. Akşam gazetesinin haberine göre, Şahin, Fenerbahçe'nin geçen hafta İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a yenilmesinin ardından, kulüp yönetimden dinlenmek için birkaç gün izin aldı. Ancak, yurtdışına çıkacağını bildirmeden, Yunanistan'a gitti. Salı gecesi, Maltepe-Dragos'taki evi soyulan futbolcu, olayı Atina'da öğrendi. Haberin gazetelerde yer almasından ardından Yunanistan seyahatinin gizemi çözüldü. Selçuk Şahin, yeni aşkı Yunanlı Alexa'yı görmek için 'komşu'ya gitmişti.

YÖNETİMDEN FIRÇA

Sevgilisiyle romantik dakikalar geçirirken, 20 bin dolarlık kol saatinin de aralarında bulunduğu birçok değerli eşyası çalınan Şahin'in 'aşk tatili' pahalıya patladı. Haber vermeden yurtdışına çıktığı için yönetimden fırça yiyen futbolcunun moralinin bozuk olduğu ve evine kapandığı öğrenildi.

DİĞER HABERLER

  

  

  

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle