GeriFutbol Yattara korkak
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yattara korkak

Yattara korkak

Gineli oyuncuyu vurdumduymazlıkla suçlayan Trabzonspor’un efsane hocası Ahmet Suat Özyazıcı, “Sol ayağı yok, yüksek topa da çıkmıyor. Korkak ve sorumsuz” dedi.

TRABZONSPOR’un efsane hocası Ahmet Suat Özyazıcı, bordo mavililerin üç transferle şampiyonluğun en güçlü adaylarından olacağını, forvete acil takviye yapılması gerektiğini söyledi. Özyazıcı, Yattara’nın da korkak bir futbolcu olduğunu ifade etti.
Trabzonspor’un 6 şampiyonluğunun 4’ünün altında imzası olan Özyazıcı, takımın olması gereken yerde olmadığını belirterek, şöyle devam etti:
“Takımdaki Trabzonlu oyuncu sayısı az. Bu takım sadece Yattara değil. Özellikleri olan bir futbolcu ama özelliklerini sahaya yansıtmayan bir futbolcu. Sol ayağı yok. Yüksek topa çıkmıyor. Korkak bir adam. Fatih Tekke takıma kazandırılmalı. Ben yerli hocadan yanayım. Yerli hocayla bu takım daha başarılı olur. Futbolcuya para vermezsen ondan da randıman alamazsın. Vaadettin parayı zamanında ödeyeceksin.”

Golcüler beceriksiz

ÜMİT Milli Takım Teknik Direktörü ve Trabzonspor’un eski golcüsü Hami Mandıralı, bordo mavililerin sahada kazanma adına her şeyi yaptığını ama gol bölgelerinde beceriksizlik yaşadığını belirtti. Oyuncuların tepki görmesine de değinen Mandıralı, “Bazı oyuncular işini dört dörlük yapmazsa, mutlaka tepki çekecektir” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle