Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yattara: İnşallah iyi başlayacağız

Mersin İdmanyurdu, yeni sezon hazırlıklarını Isparta'da Davraz Kayak Merkezi'ndeki tesislerde sürdürüyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kamp döneminin ilk etabını Davraz'da geçiren kırmızı-lacivertli ekip, günde çift idmanla yeni sezona hazırlanıyor.

Takımın ilk etap hazırlık kampı için Davraz'a gelen Yattara da takımla çalışıyor. Mersin İdmanyurdu'nda anlaşma sağlayarak takımda olmaktan mutlu olduğunu belirten Yattara, hedeflerinin çok büyük olduğunu söyledi.
Mersin İdmanyurdu'nu bu sezon çok önemli yerlere getireceklerini belirten Yattara, “Bir yıl sonra tekrar Türkiye'ye döndüm. Allah'a şükür Türkiye'de yeni takımımla çalışmalara başladım. Takım arkadaşlarım ve hocalarım çok iyi. Onlarla Davraz'da çok iyi bir kamp dönemi geçiriyorum. Yeni sezona çok iddialı hazırlanıyoruz ve burada çok mutluyum” dedi.

Yattara, kampta takım arkadaşları ile çok iyi anlaştığını ifade ederek, Mersin İdmanyurdu'nu gelecek sezon Avrupa Kupaları'na çıkartmak için çalışacağını belirtti. Takımda bir çok oyuncuyu daha önceden tanıdığını anlatan Yattara, “Trabzonspor'da oynayan arkadaşlarım da var. Burada çok iyi bir çalışma süreci yaşıyoruz. İnşallah sezona iyi bir başlangıç yapacağız” diye konuştu.

Daha önce Fenerbahçe ve Beşiktaş formalarını da giyen Mert Nobre ise Davraz'da takım arkadaşları ile çok iyi ve uyumlu bir kamp dönemi yaşadıklarını dile getirdi. Sezona çok iyi hazırlandıklarını vurgulayan Nobre, “İnşallah bu sezon geçen sezondan daha iyi bir dönem yaşayacağız. Bu sene takımımız, Yattara başta olmak üzere çok iyi transferler yaptı. Takımımız artık daha iyi inşallah bu sezon daha çok gol atacağım” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz