« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yattara fiyatını indirsin

“Dış transferde iki oyuncu aldık. Bir oyuncu daha getirebiliriz” diyen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, sözleşmesi bitecek olan oyuncularıyla da görüşeceklerini ifade etti.

Yunus Emre SEL / TRABZON, (DHA)
SON GÜNCELLEME

SÜPER Lig’in ilk yarısını zirvede tamamlayan Trabzonspor, devre arasında yaptığı transferlerle de adından söz ettiriyor. Polonya’dan Brozek kardeşleri kadrosuna katan bordo mavililerde kulüp başkanı Sadri Şener, “Bir yabancı daha alabiliriz” derken, sıranın sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan yerlilerde olduğunu ifade etti.
Colman Türkiye’ye döndü
Önce Selçuk’a imza attırmayı planlıyoruz. Ardından Egemen, Ceyhun ve Yattara ile görüşeceğiz” diyen Şener, Gineli yıldızları Yattara’ya seslendi: “Yattara’nın sözleşmesinin uzatılması için fiyatında indirime gitmesi gerekecek.” Yönetimin ücretinde indirim yapmasını istediği Yattara’nın da kalmak için bu teklife sıcak baktığı öğrenildi.
Trabzonspor’da kaçak futbolculardan Colman dün gelirken, Alanzinho ve Jaja’nın ise yarın takıma dahil olması bekleniyor. Şenol Güneş’in, bu futbolculara para cezasının yanı sıra ekstra antrenman cezası da vermesi bekleniyor.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz