SİİRT HABERLERİ

Yatırımcılara Proje Hazırlama Desteği

IHA
27.10.2015 - 12:14Son Güncelleme :

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELERİ GELİŞTİRME VE DESTEKLEME İDARESİ BAŞKANLIĞI (KOSGEB) İL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİ, ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKİ YATIRIMCILARI ZİYARET EDEREK, MARKALAŞMA VE KURUMLAŞMAYA YÖNELİK YAPILACAK PROJELERE VERİLECEK DESTEKLEMELER HAKKINDA BİLGİ VERDİ.

IHA

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İl Müdürlüğü personelleri, organize sanayi bölgesindeki yatırımcıları ziyaret ederek, markalaşma ve kurumlaşmaya yönelik yapılacak projelere verilecek desteklemeler hakkında bilgi verdi.
KOSGEB Müdürü Ömer Erkılıç, işletmelerin ekonomideki etkinliklerini arttırabilmesi ve piyasada uzun ömürlü olabilmeleri için rekabet güçlerini yükseltmeleri gerektiğini belirterek, işletmelerin, markalaşma, teknoloji ve yenilikçiliğe yönelik yapacakları projelere 150 bin liraya kadar hibe desteği verileceğini söyledi. Erkılıç, destekten yararlanmak isteyenlerin 30 Kasım 2015 tarihine kadar proje başvurusunda bulunmalarını istedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Siirt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Siirt ilinden Yatırımcılara Proje Hazırlama Desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 12 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yatırımcılara Proje Hazırlama Desteği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı