Yatırım fonlarında geçen hafta (B Tipi)

Hürriyet Haber
26.10.1997 - 00:00 | Son Güncelleme:

Katılma Belgesi Adı1996 sonu değeriÖnceki hafta sonu değeriGeçen hafta sonu değeriHaftalık değişim (%)
İş Bank. Likit Fon288331129194271.2559.76
İş Bank. Değişken Fon4803984892381.8474.71
İş Bank. Yabancı M.K. F2806692838561.1460.68
İş Bank.Tahvil ve Bono99509910100351.5063.85
Interfon-4115727411758111.6076.45
Interfon-52654792690451.3466.34
İktisat B Tipi Tahvil-B 152007015431891.5277.75
İktisat B Tipi Değişken173956917666721.5676.49
Garanti B Tipi Tahvil F 377924338417021.6567.95
Garanti B Tipi Likit Fo 129904713148861.2264.45
Garanti B Tipi Karma Fo8443428572061.5264.90
Yonca Fon-11088791115042.4174.51
Esbank B Tipi Değişken257197026230581.9962.96
Esbank B Tipi Karma Fon8074608431994.4363.24
YKB Fon-1296180030002021.3069.77
YKB Fon-2264532426974721.9782.57
YKB Fon-3264715727193782.7397.61
YKB Fon-4283520328777651.5073.46
YKB Fon-5182529918502651.3769.96
YKB Fon-6253042125680951.4973.18
YKB Fon-7154321215666671.5274.45
YKB Fon-8111159011266011.3573.30
YKB Fon-910929871086672-0.58 106.19
Vakıf Tahvil ve Bono Fo 607383062181392.3884.52
Vakıf Değişken Fon111392511323071.6570.81
Vakıf Yabancı Menkul Fo7424317452630.3856.92
Vakıf Likit Fon4981415046051.3067.47
Dışbank B Tipi Değişken 268887727393721.8876.83
Yaşarbank Değişken Fon5456355598412.6064.46
Yaşarbank Likit Fon53351540241.2659.25
Finans B Tipi Tahvil-Bo 151017715336311.5563.67
Finans B Tipi Değişken9838669990951.5572.11
Finans B Tipi Likit Fon9155359272461.2867.20
Ziraat Fon-1185001318943552.4091.38
Ziraat Fon-2128057913006311.5775.11
Ziraat Başak F.128630113052601.4767.63
Ziraat Fon-4118005911969241.4366.95
Halk Fon-1147794815281223.3986.82
Halk Fon-28321678524772.4473.24
Pamuk B Tipi Likit Fon106795210816231.2867.68
Pamuk B Tipi Değişken F8181158286731.2967.06
Emlakbank Tahvil-Bono F 132777713575852.2483.76
Emlakbank Değişken Fon4305734394152.0571.93
Emlakbank Likit Fon138765614202782.3589.08
Sümer Değişken Fon6745757053684.5679.17
Sümer Likit Fon12516126661.2017.88
Sümer Tahvil Bono Fonu12834132072.9124.75
Ege Fon-16652696737151.2766.65
Kalkınma Fon-18365668475051.3171.95
Demir Fon-25204925297071.7779.45
Tariş Fon-18649608772531.4272.59
Tariş Fon-23402443474492.1243.84
Türkbank Tahvil ve Bono44135448181.5566.42
Etifon8045498345003.7268.66
TSKB B Tipi Değişken Fo30004304841.6071.73
Akbank B Tipi Değişken3112823151861.2567.44
Akbank B Tipi Tahvil-Bo1504541527301.5171.88
Tekstil B Tipi Likit Fo1882621905741.2362.20
Tekstil B Tip Değişken1595771685455.6277.51
Atafon-223143236462.1776.28
Koçbank B Tipi Değişken2298972329191.3168.31
Koçbank Tahvil Bono Fon25806263402.07 128.59
Körfez B Tipi Değişken81359824111.2965.17
Körfez Yat. B Tipi Deği10000101671.671.67
TEB Değişken B52020534732.7964.67
Kentfon-215733159621.4659.62
Alternatif F-255863568111.7076.50
Alternatif F-326805272171.5474.88
Şeker B Tipi Değişken F16385166181.4255.50
Eczacıbaşı B Tipi Değiş87343884911.3177.15
Ekspres Fon-231114329856.0199.75
SYB Değişken Fonu50507512291.4374.22
Gedik Fon-225746262862.1076.95
Ekinciler Değişken Fon38144388701.9058.34
Kapital B Tipi Değişken38993398622.2394.50
Toprak B Tipi Değişken26522268831.3667.35
MYZ Fon-117568177881.2563.16
Alfa B Tipi Değişken Fo18365193735.4984.66
YKY B Tipi Likit Fon17214174301.2564.31
YKY B Tp. Tahvil-Bono F18568187771.1371.54
Tacirler B Tipi Değişke11581125228.1315.48
Oyakbank Fon-114797150641.8050.64
Bayındır B Tipi Değişke15825161512.0639.41
Osmanlı Tahvil-Bono Fon14418146391.5334.60
EGS B Tipi Tahvil Bono11481116901.8216.90
ABN Amro Değişken Fon12198123741.4410.56



Etiketler:


EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı