Yatırım fonlarında geçen hafta (B Tipi)

Hürriyet Haber
05.10.1997 - 00:00 | Son Güncelleme:

Katılma Belgesi Adı1996 sonu değeriÖnceki hafta sonu değeriGeçen hafta sonu değeriHaftalık değişim (%)
İş Bank. Likit Fon277483328112511.3153.84
İş Bank. Değişken Fon4542214616621.6464.86
İş Bank. Yabancı M.K. F2699332738391.4555.01
İş Bank.Tahvil ve Bono9557509687511.3657.16
Interfon-4111613711294141.1969.49
Interfon-52552562587531.3759.98
İktisat Yat.3144858914681751.3569.11
İktisat Atılım F.165609616785761.3667.69
Garanti Fon-1356920736445932.1159.33
Garanti Fon-2124972312665771.3558.41
Garanti Fon-38044078216292.1458.05
Yonca Fon-11025411045841.9963.68
Esbank B Tipi Değişken246139325040001.7355.56
Esbank B Tipi Karma Fon7712317799321.1350.99
YKB Fon-1284665128856031.3763.29
YKB Fon-2252370725560571.2873.00
YKB Fon-3251602625323520.6584.02
YKB Fon-4267758327226271.6864.11
YKB Fon-5175164817763881.4163.17
YKB Fon-6239097424313451.6963.96
YKB Fon-7145634714809171.6964.90
YKB Fon-8105433210716241.6464.85
YKB Fon-9103137110659523.35 102.26
Vakıf Tahvil ve Bono Fo 556141456653661.8768.12
Vakıf Değişken Fon106320610793561.5262.83
Vakıf Yabancı Menkul Fo7226577328941.4254.32
Vakıf Likit Fon4791854853771.2961.09
Dışbank B Tipi Değişken253751825821311.7666.68
Yaşarbank Değişken Fon5056215183792.5252.28
Yaşarbank Likit Fon51322520261.3753.36
Finans B Tipi Tahvil-Bo 142548314557572.1255.36
Finans B Tipi Değişken9298589447321.6062.74
Finans B Tipi Likit Fon8798198919551.3860.83
Ziraat Fon-1172397317611732.1677.93
Ziraat Fon-2121008912318821.8065.85
Ziraat Başak F.122885212474061.5160.20
Ziraat Fon-4113073311475701.4960.07
Halk Fon-1138612614147062.0672.95
Halk Fon-27835497971521.7462.00
Pamuk B Tipi Likit Fon102675510407201.3661.34
Pamuk B Tipi Değişken F7863967971781.3760.71
Emlakbank Tahvil-Bono F 124654312726192.0972.26
Emlakbank Değişken Fon4013734082941.7259.75
Emlakbank Likit Fon131335413364971.7677.92
Sümer Değişken Fon6297796412641.8262.89
Sümer Likit Fon12069122211.2613.74
Sümer Tahvil Bono Fonu12061122881.8816.07
Ege Fon-16398336486241.3760.44
Kalkınma Fon-18011638139781.6065.15
Demir Fon-24920995008921.7969.69
Tariş Fon-18309278425731.4065.77
Tariş Fon-23273873337851.9538.19
Türkbank Fon-241175428614.0959.16
Etifon7671227760701.1756.85
TSKB B Tipi Değişken Fo28614289971.3463.35
Akfon-12991463032151.3661.08
Ak Karma Fon1437061461051.6764.43
Tekstil B Tipi Likit Fo1814971836661.2056.32
Tekstil B Tip Değişken1463711493392.0357.28
Atafon-222176224481.2367.35
Koçbank B Tipi Değişken2213282238751.1561.77
Koçbank Tahvil Bono Fon24093247062.54 114.41
Körfez B Tipi Değişken78122791981.3858.73
Tebinfon-248922496071.4052.77
Kentfon-214888151791.9551.79
Alternatif F-253288540211.3867.83
Alternatif F-325628265963.7870.89
Şeker B Tipi Değişken F15811159640.9749.38
Eczacıbaşı F-183021841611.3768.48
Ekspres Fon-228732291561.4876.56
SYB Değişken Fonu48312490201.4766.71
Gedik Fon-224357246771.3166.12
Ekinciler Değişken Fon36511368951.0550.29
Kapital B Tipi Değişken37126377651.7284.26
Toprak B Tipi Değişken25402258021.5760.62
MYZ Fon-116915171351.3057.17
Alfa Yatırım-117312176501.9568.24
YKY B Tipi Likit Fon16572167871.3058.25
YKY B Tp. Tahvil-Bono F17588178911.7263.45
Tacirler B Tipi Değişke10934113253.584.45
Oyakbank Fon-114072142461.2442.46
Bayındır Fon-115345153900.2932.84
Osmanlı Tahvil-Bono Fon13580138792.2027.61
EGS B Tipi Tahvil Bono10904110961.7610.96
ABN Amro Değişken Fon11629118041.505.47



Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı