Yatırım Fonları (B Tipi)

Hürriyet Haber
21 Ekim 1997 - 00:00Son Güncelleme : 21 Ekim 1997 - 00:01

Katılma Belgesi AdıÖnceki DeğeriDünkü Değeri
İş Bank. Likit Fon28833112898282
İş Bank. Değişken Fon480398485026
İş Bank.Tahvil ve Bono Fon9950991001094
Interfon-411572741162928
Interfon-5265479266945
İktisat B Tipi Tahvil-Bono 15200701529472
İktisat B Tipi Değişken F. 17395691751233
Garanti B Tipi Tahvil Fon37792433812887
Garanti B Tipi Likit Fon12990471306037
Garanti B Tipi Karma Fon844342847807
Yonca Fon-1108879109871
Esbank B Tipi Değişken25719702589708
Esbank B Tipi Karma Fon807460815533
YKB B Tipi Likit Fon29618002978364
YKB B Tipi Değişken Fon26453242664848
YKB Fon-326471572670068
YKB Fon-428352032857183
YKB Fon-518252991836008
YKB Fon-625304212549795
YKB Fon-715432121555520
YKB B Tipi Tahvil ve B. Fo 11115901118220
YKB Yabancı M. Kıymetler F 10929871072967
Vakıf Tahvil ve Bono Fonu60738306160801
Vakıf Değişken Fon11139251121574
Vakıf Yabancı Menkul Fonu742431744643
Vakıf Likit Fon498141500845
Dışbank B Tipi Değişken F. 26888772709516
Yaşarbank Değişken Fon545635551418
Yaşarbank Likit Fon5335153658
Finans B Tipi Tahvil-Bono15101771522066
Finans B Tipi Değişken Fon983866992215
Finans B Tipi Likit Fonu915535920531
Ziraat Fon-118500131873963
Ziraat Fon-212805791289350
Ziraat Başak F.12863011294441
Ziraat Fon-4118005911875
Halk Fon-114779481498643
Halk Fon-2832167841750
Pamuk B Tipi Likit Fon10679521073716
Pamuk B Tipi Değişken Fon818115822557
Emlakbank Tahvil-Bono Fonu 13277771337310
Emlakbank Değişken Fon430573434641
Emlakbank Likit Fon13876561397809
Sümer Değişken Fon674575685355
Sümer Likit Fon1251612579
Sümer Tahvil Bono Fonu1283412979
Ege Fon-1665269668870
Kalkınma Fon-1836566841116
Demir Fon-2520492523569
Tariş Fon-1864960870030
Tariş Fon-2340244344193
Türkbank Tahvil ve Bono Fo4413544508
Etifon804549816600
Akbank B Tipi Değişken F.311282313059
Akbank B Tipi Tahvil-Bono150454151500
Atafon-22314323341
Koçbank B Tipi Değişken F.229897231160
Koçbank Tahvil Bono Fon2580626103
Körfez B Tipi Değişken Fon8135981807
TEB Değişken B5202052569
Kentfon-21573315829
Alternatif F-25586356272
Alternatif F-32680526921
Şeker B Tipi Değişken Fon1638516463
Eczacıbaşı B Tipi Değişken8734387939
Ekspres Fon-23111432101
SYB Değişken Fonu5050750823
Ekinciler Değişken Fon3814438381
Toprak B Tipi Değişken2652226677
MYZ Fon-11756817666
Alfa B Tipi Değişken Fonu1836518703
YKY B Tipi Likit Fon1721417306
YKY B Tp. Tahvil-Bono Fonu1856818638
Tacirler B Tipi Değişken F1158111646
Oyakbank Fon-11479714896
Bayındır B Tipi Değişken F1582515915
Osmanlı Tahvil-Bono Fonu1441814512
EGS B Tipi Tahvil Bono Fon1148111570
ABN Amro Değişken Fon1219812272



Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı