Yatırım Fonları (A Tipi)

Hürriyet Haber
16.10.1997 - 00:00 | Son Güncelleme:

Katılma Belgesi AdıÖnceki DeğeriDünkü Değeri
İş Bank. Hisse Fon17778591820256
İş Bank. İştirak Fon10854571107129
İş Bank. Değişken Fon156344158003
Interfon-61945419570
Interfon-72101721110
İktisatA Tipi Değişken F.16224521668052
Esbank A Tipi Değişken557578572799
Vakıf Hisse Fon953820986669
Yaşarbank Değişken F.696241704294
Finans A Tipi Değişken Fon 21780082198172
Halk Fon-3812212819450
Pamukbank A Tipi Değişken1081110939
Emlakbank Hisse Senedi F.532707535160
Emlakbank Değişken F.5442355149
Sümer Karma Fon2770528321
Ege Fon-2164438166501
Kalkınma Fon-2144724146645
Demir Fon-1617443640181
Türkbank Fon-1369279374515
TSKB A Tipi Değişken Fon224262228222
Tekstil A Tipi Hisse Fon148746151752
Atafon-1402354409756
Atafon-32180722339
Koçbank A Tipi Değişken F.579209588744
Koçbank Karma Fon156328158496
Koçbank Hisse Fon2417524755
Global Fon339323341268
Körfez A Tipi Değişken225815228609
TEB Değişken A202761204226
TEB Karma A3876839477
TEB Yat. Değişken A1305213103
Kentfon-1100946102387
CU Sigorta A Tipi Değişken204565206968
Alternatif F-1101333103171
Hak A Tipi Değişken Fonu120217121351
Şeker A Tipi Değişken4548046247
Oyakfon-16078961397
Eczacıbaşı Fon-24264543775
Ekspres Fon-15569657176
Gedik Hisse F.4585146646
Kapital A Tipi Değişken F.2389024277
Toprak A Tipi Değişken3079231153
Nurol Fon-12354423889
Işık Fon-12422224552
Alfa A Tipi Değişken Fonu2198822175
YKY A Tipi Hisse Fon2376224130
Evgin Fon-12258023039
Yatırım Fin. Değişken Fonu1610016295
Tacirler Fon-12621526686
Strateji A Değişken F.2062420680
İş Yat. Değişken Fon1564015807
Osmanlı Karma Fon1541915554
Halk Sigorta Özel Fon1455214828
ABN Amro Karma F.1396914110
Inter Yatırım A Tipi Karma1152311613


Etiketler:


EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı