Yatırım Fonları (A Tipi)

Hürriyet Haber
14.10.1997 - 00:00 | Son Güncelleme: 14.10.1997 - 00:01

Katılma Belgesi AdıÖnceki DeğeriDünkü Değeri
İş Bank. Hisse Fon17578691739433
İş Bank. İştirak Fon10548001053973
İş Bank. Değişken Fon153916153972
Interfon-61914819155
Interfon-72064520701
Iktisat A Tipi Değişken F. 15949521602321
Garanti Fon-4506052508133
Garanti Fon-513128561305335
Esbank A Tipi Değişken527920533548
Vakıf Hisse Fon929205929408
Dışbank A Tipi Karma Fon36242653632784
Dışbank Pembe10287201028673
Yaşarbank Değişken F.682362677441
Finans A Tipi Değişken Fon 21368712157018
Halk Fon-3803025803469
Pamukbank A Tipi Değişken1066810669
Emlakbank Hisse Senedi F.523698525996
Emlakbank Değişken F.5379453482
Sümer Karma Fon2706027012
Ege Fon-2161074161958
Kalkınma Fon-2142626142088
Demir Fon-1609175603722
Türkbank Fon-1367443365066
TSKB A Tipi Değişken Fon221968222485
Akbank A Tipi Değişken Fon5600455760
Tekstil A Tipi Hisse Fon147339145326
Atafon-1397161397813
Atafon-32133921323
Koçbank A Tipi Değişken F.564747567980
Koçbank Karma Fon153328153989
Koçbank Hisse Fon2364923539
Global Fon333677335963
Körfez A Tipi Değişken221067222110
Tebinfon200421201103
Ekofon3806738417
TEB Yat. Değişken A1283612935
Kentfon-19939199317
CU Sigorta A Tipi Değişken198058200931
Alternatif F-19910599324
Hak A Tipi Değişken Fonu120185119258
Şeker A Tipi Değişken4463044695
Oyakfon-16029360192
Eczacıbaşı Fon-24211742005
Ekspres Fon-15502254784
Gedik Hisse F.4569745516
Kapital A Tipi Değişken F.2367023783
Toprak A Tipi Değişken3070730547
Tekfen Fon-12210422091
Nurol Fon-12307823152
Işık Fon-12324923571
Alfa Yatırım-32177421770
YKY A Tipi Hisse Fon2349523360
Evgin Fon-12223722260
Yatırım Fin. Değişken Fonu1590615934
Tacirler Fon-12580225728
Strateji A Değişken F.2052720477
İş Yat. Değişken Fon1537415375
Osmanlı Karma Fon1523615236
Halk Sigorta Özel Fon1429814265
EGS A Tipi Karma Fon1118911343
ABN Amro Karma F.1385413872
Inter Yatırım A Tipi Karma1137411381
Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı