Yatırım Fonları (A Tipi)

Hürriyet Haber
10.10.1997 - 00:00 | Son Güncelleme:

Katılma Belgesi AdıÖnceki DeğeriDünkü Değeri
İş Bank. Hisse Fon17321181737133
İş Bank. İştirak Fon10388371036931
İş Bank. Değişken Fon151954152612
Interfon-61881118941
Interfon-72031520515
Iktisat A Tipi Değ. F. 15585571563599
Garanti Fon-4495914499045
Garanti Fon-512652351272005
Esbank A Tipi Değ.494429501437
Vakıf Hisse Fon886718895104
Dışbank A Tipi K. Fon35240143544380
Dışbank Pembe9952441004687
Yaşarbank Değişken F.665774666805
Finans A Tipi Değ. Fon 20915032097769
Halk Fon-3793679793567
Emlakbank Hisse Senedi F.512037517926
Emlakbank Değişken F.5258953037
Sümer Karma Fon2571225921
Ege Fon-2159481159434
Kalkınma Fon-2137730138276
Demir Fon-1578035578763
Türkbank Fon-1358655358567
TSKB A Tipi Değişken Fon217784218327
Akbank A Tipi5513155241
Tekstil A Tipi Hisse Fon142918142928
Atafon-1388343391652
Atafon-32063620899
Koçbank A Tipi Değişken F.559521559858
Koçbank Karma Fon151601152151
Koçbank Hisse Fon2286123067
Global Fon328130327828
Körfez A Tipi Değişken217047218852
Tebinfon197079197214
Ekofon3686437206
TEB Yat. Değişken A1261112637
Kentfon-19728597087
CU Sigorta A Tipi Değişken192698193687
Alternatif F-19657097024
Hak A Tipi Değişken Fonu117172118341
Seker A Tipi Değişken4371944029
Oyakfon-16002059848
Eczacıbaşı F-24125341280
Ekspres Fon-15194853290
Gedik Hisse F.4452544493
Kapital A Tipi Değişken F.2342623590
Toprak A Tipi Değişken3057230624
Tekfen Fon-12183821846
Nurol Fon-12278922815
Işık Fon-12284522785
Alfa Yatırım-32133021652
YKY A Tipi Hisse Fon2305023087
Evgin Fon-12170321834
Yatırım Fin. Değişken Fonu1569515743
Tacirler Fon-12552425464
Strateji A Değişken F.1990220119
İş Yat. Değişken Fon1517015228
Osmanlı Karma Fon1503615120
Halk Sigorta Özel Fon1402114091
EGS A Tipi Karma Fon1090810933
ABN Amro Karma F.1360313668
Inter Yatırım A Tipi Karma1110911177
Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı