Yatırım Fonları (A Tipi)

Hürriyet Haber
01.10.1997 - 00:00 | Son Güncelleme:

Katılma Belgesi AdıÖnceki DeğeriDünkü Değeri
İş Bank. Hisse Fon16071141623913
İş Bank. İştirak Fon963039973959
İş Bank. Değişken Fon145756146379
Interfon-61817018229
Interfon-71953819549
Iktisat Yat.414129461425260
Garanti Fon-4479645481715
Garanti Fon-512077211217433
Esbank A Tipi Değişken445668448936
Vakıf Hisse Fon839624848359
Dışbank Beyaz34413863456009
Dışbank Pembe966852986923
Yaşarbank Değişken F.629789635034
Finans A Tipi Değişken Fon 20447182041094
Halk Fon-3762402768639
Emlakbank Hisse Senedi F.498470502471
Emlakbank Değişken F.5186651846
Sümer Karma Fon2418224305
Ege Fon-2150369151381
Kalkınma Fon-2131562132151
Demir Fon-1546197554087
Türkbank Fon-1342517343586
TSKB Uzman Fon210406210685
Akbank A Tipi5293753091
Tekstil A Tipi Hisse Fon130860131952
Atafon-1370451372122
Atafon-31930919407
Koçbank Fon-1538550541144
Koçbank Fon-3145162145696
Koçbank Fon-52203022051
Global Fon318363320022
Körfez A Tipi Değişken217723217994
Tebinfon189453190640
Ekofon3520835642
TEB Yat. Değişken A1222612265
Kentfon-19367193950
CU Sigorta A Tipi Değişken186719186233
Alternatif F-19054291243
Hakfon-1111993112818
Seker A Tipi Değişken4262042722
Oyakfon-15768258103
Eczacıbaşı F-23831038414
Ekspres Fon-14859448982
Gedik Hisse F.4271142989
Kapital A Tipi Değişken F.2219222464
Toprak A Tipi Değişken2886829113
Tekfen Fon-12152921561
Nurol Fon-12114421299
Işık Fon-12131321403
Alfa Yatırım-32020520452
YKY A Tipi Hisse Fon2204722173
Evgin Fon-12043720608
Yatırım Fin. Değişken Fonu1499615035
Tacirler Fon-12440424600
Strateji A Değişken F.1730217493
İş Yat. Değişken Fon1443614513
Osmanlı Karma Fon1447514528
Halk Sigorta Özel Fon1343813592
EGS A Tipi Karma Fon1062310709
ABN Amro Karma F.1311213192
Inter Yatırım A Tipi Karma1069610730
Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı