GeriSpor 'Yatağıma kadın değil, karakter aradım'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  34
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Yatağıma kadın değil, karakter aradım'

'Yatağıma kadın değil, karakter aradım'
refid:14545102 ilişkili resim dosyası

Beraberlikleri magazin gündemine bomba gibi düşen Pınar Dilşeker- Ahmet Hamoğlu çifti, merak edilen aşkları hakkında ilk kez konuştu. Günaydın'ın sorularını yanıtlayan çiçeği burnunda nişanlılar; Hamoğlu'nun Klassis Golf & Country Club'daki evinde bu aşkın nasıl başladığını ve eleştiriler karşısındaki duruşlarını açık yüreklilikle anlattı.

SÜRPRİZ NİŞANDAN FOTOĞRAFLAR           

Ünlü iş adamı çok konuşulan birliktelik için ilk adımın kendisinden  geldiğini söyledi. Hamoğlu 'İlk ben beğendim. Bu beğeni dediğimiz, takdirdir... Sadece arkadaşlık sohbeti ettik ama ben ciddi olarak etkilendim.  İki ay önce Pınar Hanım'ın yeni albümünün çekimlerinde bizim mekanları kullanmak istediler. Bu vesileyle görüştük. O gün etkilendim ama belli etmedim. Kız Kulesi'nde bir nevi iş yemeği olarak biraraya geldik. Sonrasında ben kendisini bir kez daha Kız Kulesi'nde yemeğe davet ettim... 'diyerek aşkın gelişimini anlattı.    

Pınar Dilşeker, başbaşa çıkılan ilk yemekte duygularında açığa çıktığını söylerken, Ahmet Hamoğlu,'Birinci buluşmada Pınar bunu hissetti ama ben o konuya hiç değinmedim. İkinci görüşmede, düşüncelerimi açtım. O sözlü bir tepki vermedi ama duruşuyla, hareketleriyle olumluydu. Ondan sonra da devam etti.' açıklamasını yaptı.                

Nişanlanmak için iki ayın yeterli bir süre olduğunu söyleyen Pınar Dilşeker, İlk dakikadan itibaren birbirklerine çok dürüst ve açık olduklarını ve Ahmet Bey'e kendisini ifade etmek zorunda kalmadığını söylüyor.         

Pınar Dilşeker'in eski eski Çetin Yılmaz'ın 'Pınar, ahmet Bey'i parasın için seçti iddialarına da yanıt veren Ahmet Hamoğlu ' Pınar'ın hayatından altı yıl önce çıkmış bir insanın yorumunu doğru bulmuyorum. O yorum bence yanlış ve talihsiz bir yorum... ' açıklaması yaparken Dilşeker cephesinden de yanıt gecikmedi. Güzel şarkıcı düşüncelerini 'Onun hayatında biri olsa ve bana sorulsa, kendisine yürekten mutluluk dilerdim. Ama ben kötü bir tepkiyle karşılaştım. 'Talihsiz bir açıklama' diyebilirim. Sonuçta biz boşanalı altı yıl oldu.'  sözleriyle açıkladı.     

Genç bir eşle evleniyor olmanın kafasında herhangi bir soru işareti yaratmadığını söyleyen Hamoğlu, 'Ben yaşla ilgilenmiyorum. Beş yıldır bekarım. Ben karakter aradım... Yatağıma da kadın aramadım. Hayatı saygıyla sevgiyle yaşayabileceğim birini aradım. Bu durum da, çift taraflı yaşanır. Sevgiyi alabildiğim ve verebildiğim birini arıyordum. Çünkü sevgi karşılıklı olursa güzeldir. Sevgimizde de, yaşımızda da sorun yok. Ben Pınar'ı seviyorum ve onun bana olan sevgisine de inanıyorum. Biz doğru bir yola çıktığımıza inanıyoruz. Canı isteyen istediğini söyleyebilir. ' diyerek ilişkisine sahip çıktı.        

Yorumları Göster
Yorumları Gizle