"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Yaştan kaybediyor

Sevgililerini hep ‘genç’lerden seçen Çiğdem Kayalı’nın kalbi bir süredir boş. Uğur Güven’den ayrıldıktan sonra adı birçok farklı isimle anılan Kayalı’yı İstanbul gecelerinde gördüm. Yanında Alpay Başaran vardı. Mutlu mesut objektiflere poz veren ikili, “sadece arkadaş” olduklarını, aralarında bir şey olmadığını söylemiş. Ben de aşk beklemiyordum zaten. Zira 40’lı yaşlarını süren Başaran yaştan kaybediyor.

Türk motosikletleri Hindistan’da

Özge Ulusoy’la yaşadığı ilişkiyle gündeme gelen TT Custom Choppers’ın sahibi Tarhan Telli, Türk-Hint İşadamları Konseyi Başkanı Cefi Kamhi’nin önderliğinde, Hindistan Ticaret Bakanı Jyotraditya M. Scinda ile bir araya geldi. Hindistan’da seri üretime geçmek için görüşmeler yapan Telli, bakanın Hindistan hükümetinin bu konuda fedakarlıktan kaçınmayacağını dile getirdiğini söyledi.

Yeni adres yeni koleksiyon

Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’ndeki mağazasında BPoint markasıyla özgün takı tasarımlarına imza atan Bilgün Dereli, Akmerkez’de yeni bir mağaza açtı. Dereli, kendine özgü tarzıyla yeniden hayat verdiği küpe, kolye, yüzük gibi çeşitli takı ve aksesuvarları 17 Şubat’ta BPoint’in Akmerkez’deki yeni mağazasında sergileyecek. Meraklısına duyurulur.

Kadınlar için tasarladı

Zen Diamond, Burhan Doğançay ile anlamlı bir işbirliğine imza attı. Doğançay, “Ribbons 58” adlı tablosunu mücevhere dönüştürdü. Antik A.Ş.’nin Türkiye İş Kadınları Derneği yararına satışa sunacağı bu özel parça, bu akşam Doğançay Müzesi’nde düzenlenecek davette beğeniye sunulacak.

Aile törende buluştu

Bu sene 7’ncisi gerçekleştirilen “Mehmet Kemal Dedeman Araştırma ve Geliştirme Proje Yarışması”nın finali, Dedeman İstanbul’da gerçekleşti. Yarışmada dereceye girenlere ödüllerinin verildiği geceye Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay da katıldı. Günay, turizm dalında birinci olan projenin sahibine ödülünü verdi. Geceye, yarışmacıların yanı sıra Dedeman Ailesi de tam kadro katıldı.

Eda’nın ev kuralları

Her salı düzenlediği partilerle adından söz ettiren Supermarket by Longtable’ın bu haftaki ev sahibi Eda Taşpınar olacak. Taşpınar, bu akşam Supermarket’i kendi parti evine dönüştürecek. Onun seçtiği müzik dinlenecek, seçtiği kokteyller içilecek.

İran’a gitti

MOS Kuaför’ün ortaklarından Orhan Bademli, geçtiğimiz aylarda Nişantaşı City’s’de MOS’un bir şubesini açmıştı. Geçtiğimiz hafta sonu seminer vermek üzere İran’a giden Bademli, İranlı kadınlara güzellik tüyoları verdiğini söyledi.

5. Cadde’de ikinci mağaza

Godiva’nın New York 5. Cadde’deki ilk mağazası, 1972 yılında açılmıştı. 5. Cadde’deki ikinci mağaza, kapılarını Sevgililer Günü’nde açtı. Mağazanın açılışını “Mad Men” dizisinin dünyaca ünlü oyuncusu Christina Hendricks yaptı.

Sevgililer buluştu

Şişli Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü Nişantaşı’nda “Şehir ve Aşk” konseptli bir etkinlikle kutladı. 13 Şubat Pazar günü Abdi İpekçi Caddesi’nde sevgilileri bir araya getiren etkinlikte, İstanbul Trio grubu canlı müzik sunarken, İstanbullular nostaljik aşk şarkıları eşliğinde eğlendi.

X