MERSİN HABERLERİ

Yaşlılara bahar temizliği yardımı

DHA
29.03.2017 - 11:51Son Güncelleme :
DHA

MERSİN'in merkez Akdeniz İlçe Belediyesi ekipleri, 65 yaşın üzerindeki vatandaşların evlerinde bahar temizliğine başladı.  
Belediye Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından oluşturulan 2 ekip, 15 günlük periyotlar halinde, belirlenen evlerde temizlik yapacak. Proje ilk olarak Yenimahale'de başlatıldı. Ekipler, yalnız yaşayan, akrabalarının desteği ve 65 yaş aylığı ile geçinen bir vatandaşın evinde bahar temizliği yaptı.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Akdeniz Belediye Başkanı Hamdi Bilge Aktaş, ilk etapta ihtiyaç sahibi 55 aileye düzenli olarak bu hizmeti ulaştıracaklarını, pilot uygulamadan verim alınması halinde, daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

MERSİN, (DHA)
FOTOĞRAF
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Yaşlılara bahar temizliği yardımı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 11 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yaşlılara bahar temizliği yardımı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı