UŞAK HABERLERİ

Yaşlılar unutulmadı

DHA
26.03.2016 - 14:37Son Güncelleme :
DHA

UŞAK Huzurevi'nde yaşayan yaşlıları ziyaret eden AK Partili Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, "Biz büyüklerimizin dualarını önemseyen bir yapıda her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Yaşlılar Haftası nedeniyle Uşak Huzurevi'nde kalan yaşlıları ziyaret eden AK Partili Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve eşi Halime Cahan, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Işıl Akgün'le birlikte yaşlılarla tek tek sohbet etti. Huzurevinde yaşamını sürdüren vatandaşlara çeşitli hediyeler veren Başkan Cahan, 65 yaş ve üstüne ulaşımda ücretsiz faydalanma hakkı tanıyan kartları dağıttı.

Yaşlı vatandaşların daha rahat ve mutlu bir yaşam sürebilmeleri için çalıştıklarını belirten Cahan, "Belediyede başkanlık görevine ilk geldiğimizde ilk ziyaret ettiğimiz yer yaşlılarımız olmuştu. Onların hayır dualarıyla güzel işler yapacağımızı biliyorduk. Bu nedenle her zaman onların gönüllerinde olmak için çaba verdik. Belirli zamanlarda yaşlılarımızı ziyaret ederek beklentilerini öğrendik. Sadece Yaşlılar Haftası'na özel değil, her zaman onların yanında olduk. Büyüklerine değer veren bir milletin evlatları olarak bu özel haftada da büyüklerimizin mübarek ellerini öpmek için yanlarında olmak istedik. Kendilerini her zaman öz anne ve babamız gibi görerek hep yanlarında olacağız. Onların hayatlarını kolaylaştıracak projelere de imza atmayı sürdürüyoruz" dedi.

Yavuz KUŞDEMİR/UŞAK, (DHA)

FOTOĞRAF

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Uşak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Uşak ilinden Yaşlılar unutulmadı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 14 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yaşlılar unutulmadı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı