Gündem Haberleri

  Yaşıyorum, dışardayım

  Hürriyet Haber
  13.09.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Yeşil kod aldı Mahmut Yıldırım, Bükreş'te öldürüldüğü yolundaki haberler üzerine mesaj göndererek, ‘‘Ölmedim, yurt dışındayım’’ dedi. Bir kaynak, Yeşil'in kaldığı otelin önünde çatışma yaşandığını, ancak ölenlerin de uyuşturucu işine karışanlar olduğunu söyledi.

  Susurluk ve devletin içine sızan çeteler konusunda kilit isim olan Yeşil kod adlı Mahmut Yıldırım, Romanya'nın başkenti Bükreş'te öldürüldüğü yönündeki haberler üzerine, dün ‘‘Ölmedim yaşıyorum, yurt dışındayım’’ mesajını gönderdi.

  Yeşil'e yakın bir kaynak dün Hürriyet'e konuyla ilgili bilgi verirken, öldürüldüğü yönündeki iddiaların asılsız olduğunu bildirdi. Aynı kaynak, konunun tamamen yanlış anlaşılmadan kaynaklanan bir durum olduğunu da belirterek, şunları söyledi:

  ‘‘Mahmut Yıldırım ve 3 arkadaşı Bükreş'te bir otelde kalmışlar. Otelin önünde bir çatışma olmuş, 3 kişi silahlı saldırıya uğramış, içlerinden biri ölmüş. Ancak Mahmut Yıldırım ile birlikte olan arkadaşlarından biri diğerlerini kaybetmiş. Çatışmaya girenlerin Mahmut Yıldırım ve kendi arkadaşları olduğunu sanmış, telaşlanıp İstanbul'daki bir arkadaşını arayıp olayı anlatmış. O da diğer arkadaşlarına haber vermiş. Emniyet birimleri de anladığımız kadarıyla bu konuşmaları dinleyip olayın üzerine gitmişler. Ancak Romanya polisinde böyle bir bilgi yok. Ölen ve saldırıya uğrayan kişiler de zaten karapara ve uyuşturucu işine karışanlarmış, Yeşil ile alakalı değillermiş. Mahmut Yıldırım mesaj gönderdi, yaşıyormuş ve dışardaymış.’’


  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı