Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Yaşıyor olmam mucize"

Brezilya televizyonlarında pazar günleri yayınlanan Esporte Espetacular programının konuğu olan Neymar, geçmişte yaşadığı ve ölümden döndüğü trafik kazasını anlattı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

tr.eurosport.com'un haberine göre; Brezilya televizyon tarihinin en eski programlarından biri olan ve sporcuların geçmişini konu alan Esporte Espetacular’a çıkan Neymar, bebekliğine ilişkin ilginç bir anıyı paylaştı. Henüz dört aylıkken, annesi ve babasıyla tatile çıktıklarını söyleyen Santos'un genç yıldızı, yolculuk esnasında büyük bir kaza yaptıklarını anlattı.

Neymar, “Arabayı babam kullanıyordu ve çok hızlı bir şekilde başka arabaya çarptık. Araç neredeyse tamamen ters dönmüştü. Daha sonradan benim kaza esnasında dönerek koltuğun altına girdiğim anlaşılmış. O gün ölümden döndük, tanrı bizi korumuştu” şeklinde konuştu.

Neymar’ın babası ise en sonda, “O sadece dört aylıktı ve öldüğünü sanmıştık. Karım ve ben panik içindeydik ve bir süre sonra onu koltuğun altında bulduk. Tarif edilemez derecede rahatlamıştık” ifadelerini kullanarak programı kapattı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler