Gündem Haberleri

  Yasin'den hala haber yok

  Hürriyet Haber
  07.04.2016 - 08:40 | Son Güncelleme:

  Konya'nın Akören ilçesinde, önceki gün evinin önünde oynarken kaybolan anaokulu öğrencisi 6 yaşındaki Yasin Şahin'i arama çalışmalarında henüz hiçbir ize rastlanmadı.

  Belkuyu Mahallesi'nde kaybolan Yasin'in bulunması için başlatılan çalışmaların 3'üncü gününde Ankara'dan getirilen iz takip ve canlı arama köpekleri ile bölgede alan taraması yapıldı.

  Yasinden hala haber yok

  İlçe Jandarma Komutanlığı, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ve polis ekiplerinin de dahil olduğu arama çalışmalarda, köyün 2 kilometre yukarısında yer alan su kuyusu şüphe üzerine araştırıldı. Bölgede mağara ve çalılıkların büyük dikkatle aranmasına karşın, minik Yasin'den hiçbir ize rastlanmadı.

  Yasinden hala haber yok

  Arama faaliyetleri sürerken oğlundan gelecek umutlu haberi bekleyen anne Ümmü Şahin ise fenalık geçirdi. Rahatsızlanan anneye bölgedeki 112 Acil Servis ekipleri müdahale etti.

  Yasinden hala haber yok

  KOMŞUNUN EVİ DE ARANDI  

  Öte yandan, Şahin ailesinin aralarında önceden husumet olduğu ileri sürülen komşusu Mustafa Ş'nin evinde de detaylı arama yapıldı.
  Özel eğitimli köpeklerin de katıldığı aramada herhangi bulguya rastlanmadı.

  Akören ilçesinde en son önceki gün evinin önünde oynarken görülen Yasin Şahin'den haber alamayan ailesi, jandarma ekiplerine kayıp başvurusunda bulunmuş, bunun üzerine küçük çocuğun bulunması için bölgede arama çalışmaları başlatılmıştı.

  Etiketler: Konya , kayıp çocuk
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı