« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yasin Sülün, Altay'da

İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi'nde şampiyonluk mücadelesi veren Altay, Bursaspor'dan ayrılan eski Beşiktaşlı futbolcu Yasin Sülün ile sözleşme imzaladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gaziemir Kutlu Aktaş Tesisleri'nde düzenlenen törende Yasin sezon sonuna kadar kendisini Altaylı yapan imzayı attı. Maç başı ücret ödenecek olan Yasin'in sözleşmesinin opsiyonlu olduğu, sezon sonunda 1 yıl uzatılabileceği kaydedildi.
Devamlı futbol oynayabilmek amacını taşıdığını anlatan Yasin, ”Beşiktaş'a dönmem söz konusuydu, ama olmadı. Ben de renkleri siyah-beyaz olan İzmir'in köklü kulübü Altay'ı tercih ettim. İzmir'i seviyorum, eşim de İzmirli. Takım arkadaşlarımla beraber Altay'ı hedefe taşıyacağımızı umuyorum” dedi.

Kulüp genel sekreteri Ömer Hızlıok ise Yasin'in transferinde eski Beşiktaşlı yönetici Emin Önal'ın katkısının büyük olduğunu belirterek, ”Altay'ı Turkcell Süper Ligi'ne çıkarmak için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.
Siyah-beyazlıların büyük oranda anlaşma sağladığı Çaykur Rizespor'dan Saffet Akyüz ile Samsunspor'dan Alper'in de ara transferin son günü olan 10 Şubat Cuma'ya kadar İzmir'e gelerek sözleşme imzalaması bekleniyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz