« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yasin Öztekin'e %50 zam

Sezar'ın hakkı Sezar'a verilecek...Tarihinin en kötü sezonlarından birini geçiren Galatasaray'da, sezon sonunda mevcut kadroda önemli bir revizyona gidilecek.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

ÖZVERİLİ İSİMLER PAS GEÇİLMEYECEK
Performansını beğenmediği futbolcularla sezon sonunda yollarını ayıracak olan Galatasaray yönetimi sarı kırmızılı takımda beklediği mücadeleyi sahada sergileyen futbolcularını ise ödüllendirecek. Finansal Fair Play kriteri nedeniyle takım bütçesini kısmak zorunda olan Galatasaray, gerekli özveriyi gösteren oyuncularını pas geçmeyecek. Takım içindeki maaş dengesizliği de ortadan tamamen kaldırılacak.

ÖDÜLLENDİRİLECEK İSİM YASİN ÖZTEKİN
Galatasaray'da yönetimin alkışını alan ve sezon sonunda ödüllendirilecek olan ilk isim ise Yasin Öztekin. Yıllık 1 milyon 50 bin Euro garanti para alan Yasin Öztekin'in ücretine sezon sonunda zam uygulanacak.  Bu sezon 10 gol kaydeden ve Türkiye Kupası yarı finalinde attığı golde takımı sırtlayan isimlerden biri olan Yasin'in kontratı revize edilecek.

ÜCRETİ 1.6 MİLYONA ÇIKARILACAK

Mücadelesi ve özverisi örnek gösterilen Yasin'in ücretine en az yüzde 50 zam yapılacak. Böylece Yasin'in garanti parası minimum 1.6 milyon Euro düzeyine çekilecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler