Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Yasemin'ce

Yasemin BORAN

Güneş Oğlak Burcu’nda

Bugün akşama doğru Güneş Oğlak Burcu'nda parlamaya başlıyor. Böylece Oğlaklar’ın dönemi başlamış bulunuyor. Bu durum başta Oğlaklar olmak üzere Toprak grubu burçlarının keyfini yerine getirecek. Yani Boğa ve Başaklar da kendilerini daha güçlü ve iyi hissetmeye başlayacaklar. Tabii su grubunu da unutmamak gerek. Özellikle Akrepler ve Balıklar bu durumdan pek memnun olacaklar. Çünkü, Toprak Su’yu sever.Oğlak özelliklerinin açığa çıktığı bu devre içinde temkinli, sabırlı ve kararlı davranışların güven veren duygusunu hissedeceksiniz. Uzun vadeli planlar yapılabilir ve acele etmeden gelişmeleri izleyebilirsiniz. Gökyüzünün bu konumundan en fazla etkilenecek olan Oğlaklar’ın dışında Toprak ve Su burçları olumlu etkiler alıyorlar. Bu burçların mensupları kendilerine olan güvenlerinin arttığını hissedecekler. Böylece çok daha kararlı ve olumlu bir tavır içine girecekler.

Ciddi konulara yönelebilir, parasal çalışmalarınızı arttırabilirsiniz. Bu devre içinde her zaman olduğunuzdan daha hırslı ve istekli bir tavır içinde bulunmanız mümkün. Sert etki alan Koç, Terazi ve Yengeçler ise, bu devre içinde zaman zaman moral açıdan kendilerini zayıf hissedebilirler. Ayrıca çok fazla hırslı ve inatçı bir tutum içine girmeniz de mümkün. Özellikle çalışmalarınızla ilgili ortaya çıkabilecek olayları fazla büyütmeyin. Güneş’in bu sert etkisi en fazla iki günlük bir süreci kapsadığı için fazla önemli değildir. Yani sizin için herhangi bir olay değişikliği meydana getirmez. Fakat, bir girişimde bulunmak üzereyseniz, zayıf bir moralle işe başlamak pek de uygun olmayacaktır. En iyisi, kendinizi fazlasıyla yoğunlaşmış bulduğunuz anlarda ortamınızı değiştirin. Tepkilerinizi ve kararlarınızı kısa bir süre için erteleyin. (Sürecek)

FAX: 0 (212) 677 01 57

E-MAİL: yboran@hurriyet.com.tr

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI