Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Yasemin'ce

Yasemin BORAN

Merak ettikleriniz

S.B.K.-İzmir

Yükselen burcunuz Başak. Ay ise Akrep burcunda duruyor. Bu çok iyi bir karışım. Bu konum, duygularınız, şahsiyetiniz ve ortaya koyduğunuz davranışlarınız arasında uyum yaratır. Kendinden memnun biri olmanıza yardım eder. Zeka düzeyinizin yüksek olduğu görülüyor. Seçeceğiniz mesleğin insan ilişkilerini ve finans konularını içermesi başarı şansınızı arttırır. Hızlı hareket eden bir zekanız var. Kolay anlayıp hemen adapte olabilirsiniz. Ve son derece yüksek potansiyelli bir enerji ortaya koyabilirsiniz. Sizin için hem tıp (özellikle dişçilik) hem de mühendislik alanlarında başarılı olabileceğiniz görülüyor. Finans konularında doğal bir yeteneğiniz var. Buna bağlı olarak iktisat veya işletme de yapabilirsiniz. Fakat, aslında kendiniz için en doğru olanı seçebilme potansiyeline sahip olduğunuz için kendinizi en rahat ve mutlu hissedeceğiniz alanı rahat biçimde oturup kendi içinize yönelerek belirleyin.

RUMUZ: Kunvala-ANKARA

Yükselen burcunuz Başak. Ay ise, balık burcunda duruyor. Doğum anınızdaki gökyüzünün konumu oldukça ilginç. Size hem son derece yüksek potansiyelli bir enerji ve etkileyici bir görünüm veriyor, hem de duygularınız üzerinde baskı kuran bir tavır içine sokuyor. Hatta duygularınızı tamamen kendinize saklayan biri olabilirsiniz. Bu arada duyarlılığınızın ve öngörüşünüzün yüksek olduğunu belirtmeliyim. Belki bazı korkularınız olabilir. Fakat zeka ve sezgilerinizin yardımıyla bunun üstesinden gelebilirsiniz. Şu sıralar bazı terslikler yaşamanızın nedeni sizin de düşündüğünüz gibi gökyüzünün etkilerinden kaynaklanıyor. Bu bir çeşit tecrübeler dönemi. Yılın sonuna kadar devam edecek. Sonra kendinizi güçlü hissedeceksiniz.X

YAZARIN DİĞER YAZILARI