Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Yasemince

Yasemin BORAN

MERAK ETTİKLERİNİZ

Korkut TOKMAN

İlginç bir gökyüzü konumunda doğmuşsunuz. Yükselen burcunuz Boğa. Hizmet sektörüyle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Ay ise, Balık burcunda. Bu durum duyarlılığınızı arttırıyor. Sezgilerinizin son derece güçlü olması gerek. Bu yılın sizin için biraz zorlu olduğu görülüyor. Farklı istekler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Ve bu dönem başlayalı hayli zaman olmuş. Üzerinizde bazı baskılar olabilir. Özellikle ortaklık veya evlilik konusunda. Çünkü Güneş burada duruyor ve sert etkiler alıyor. Şu sıralarda sabırlı ve olumlu beklentiler içine girmek için gayret göstermelisiniz. Karamsar duygulardan uzaklaşıp içinizden yükselen değişim arzularının yönünü belirleyin ve bu doğrultuda çalışmalar yapın. Böylece size akan bu güçlü enerjileri isteklerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

RUMUZ: Duygu

Sizin yükselen burcunuz Yengeç. Bu yüzden içsel çatışmalar yaşayabilirsiniz. Demek istediğiniz gibi davranmanız zor olabilir. Yükselen burcunuzun verdiği hassasiyet sezgilerinizi güçlendiriyor. Felsefeye meraklı, uzak ülkeler ve yabancı yerlere gitme arzularınız güçlü olabilir. Sert tecrübelerden önemli dersler çıkartabilecek bir anlayışa sahip olmanız gerekiyor. Bu nedenle hayatınızda önemli dönüm noktaları meydana gelecek. Bunları dikkatle değerlendirebilirsiniz. İçinizdeki sevgiyi açığa çıkarmak size zor gelebilir. Yani kendi üzerinizde bu açıdan baskı kurabilirsiniz. Sert ve disiplinli bir tavır sergilemeniz mümkün. Ancak, disiplin aynı zamanda sizi başarıya taşıyacak. Bu arada sevgi enerjinizi de serbest bırakmayı öğrenmelisiniz.X

YAZARIN DİĞER YAZILARI