Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Yasemince

Yasemin BORAN

Merak ettikleriniz

Burcu PAÇUN

Doğum anınıza göre yükselen burcunuz Akrep. Ay'ınız ise Yay burcunda duruyor. Genel olarak doğum anında yıldızların etkisi oldukça sert gözüküyor. Bundan sizin mücadeleci, zorluklarla karşılaşacak fakat, bunların üstesinden gelmek için uğraşacak biri olduğunuz görülüyor. Aslında bu iyi bir durum. Sert etkiler, kişinin dirençli ve kararlı olmasını sağlıyor. Ayrıca, Jüpiter'in olumlu etkisi, parasal açıdan daima ihtiyacınız olan kadar kazanç sağlayacağınızı gösteriyor. Bu arada duygularınızı baskı altında tutmaktan vaz geçmelisiniz. Duygularınızı ifade etmek size zor gelebilir. Aşk açısından ilginç bir dönemde bulunuyorsunuz.

Hülya MİHCİOĞLU

Çok ilginç bir gökyüzü konumunda doğmuşsunuz. Yükselen burcunuz Aslan. Ay'ınız ise doğum anında İkizler burcunda ve cemiyet ilişkilerini sembolize eden evde duruyor. Hayat grafiğinizin inişli çıkışlı olduğu anlaşılıyor. Yani büyük başarılarla birlikte kayıplar da var. Fakat, inişlerin ardından gelen yükselişler daha büyük olabilir ve siz yaşadığınız tecrübelerden önemli bilgilerle çıkabilirsiniz. Bu çok iyi bir durum. İnsan ilişkileriniz çok güçlü ve bu ilişkilerin yardımıyla önemli atılımlar yapabilirsiniz. Doğum zamanınız doğruysa bütün bunlarla birlikte karşı cinsle ilişkilerinizde yüksek bir anlayışa sahipsiniz. Yalnız duygularınızı kontrol etmeye ihtiyacınız var. Zaman zaman duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz.X

YAZARIN DİĞER YAZILARI