Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Yasemince

Yasemin BORAN

Merak ettikleriniz

Aylin Karakaya

Yükselen burcunuz Başak. Bu nedenle siz, Başak gibi davranan bir İkizler oluyorsunuz. Ancak, aradaki sert etkileşim yüzünden kendi içinizde çatışmalar yaşarsınız. Yaptıklarınızla içinizden gelenler farklı olabilir ve bu durum içinizde fırtınalar kopmasına neden olur. Fakat, Güneş'inizin yükselme noktasında bulunması ve Jüpiter-Satürn kavuşumundan olumlu etkiler alması, sizin son derece başarılı olacağınızı gösteriyor. Hem olumlu ve anlayışlı, hem de disiplinli bir kararlılık gösterebileceksiniz. Tabii bu durum mesleki açıdan böyle. Duygusal açıdan ise, Ay'ın Balık burcunda bulunması sizi son derece hassas ve duygusal biri yapıyor.

Rumuz: Venüs'ün kızı

Yükselen burcunuz Terazi. Okült bilime olan merak ve ilginiz doğum anında Güneş'in sekizinci evde bulunmasından kaynaklanıyor. Almış olduğu etkiler nedeniyle geçmiş hayatlara dair hatırlamalar ve ilginç rüyalar görebilirsiniz. Aslında disiplinli bir çalışma yaparak sahip olduğunuz yetenekleri uyandırmanız mümkün. Bir süredir yaşadığınız sıkıntıların nedeni Satürn'ün Ay'ınızı sert biçimde etkilemiş olması yüzünden. Ayrıca, yükselen burcunuz da bundan etkilenmiş. Şimdi bu durum geçiyor. Fakat, bu kez de Satürn Güneş'inizin üzerine doğru yaklaşıyor. Bu esnada sizin paranormal yetenekleriniz harekete geçebilir ve kararlı bir çalışma yapabilirsiniz. Bu sırada yeni tecrübelere de hazırlıklı olmakta yarar var. Fakat, bu kez sorunları daha kolay aşabilirsiniz.X

YAZARIN DİĞER YAZILARI