Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Yasemin'ce

Yasemnin BORAN

Merak ettikleriniz

Merih

‘‘21.6. saat 16 doğumluyum. Bir yıllık falımı ve yengeç burcunun özelliklerini bana fakslarsanız sevinirim’’ demiş. Ne yazık ki bu bilgilerle astrolojik bilgiler vermek mümkün değil. Ne doğduğunuz yılı, ne de doğum yerinizi belirtmişsiniz. Ayrıca bu köşenin dışında mektupla bilgi vermem mümkün değil. Bu yüzden belirttiğim bilgilerle birlikte bana tekrar yazmanız gerekiyor. Sorduğunuz yengeç burcunun özelliklerini ise ayrıntılı biçimde bu köşede yazdım.

Beste Kuyumcu

Siz, doğum zamanınızı ve doğum saatinizi tam olarak belirtmişsiniz. Fakat, doğum yerinizi yazmayı unutmuşsunuz. Bu nedenle yükselen burcunuzu tespit edemiyorum. Doğum anında Ay, balık burcunun son derecelerinde doğduğunuz için su özellikleri çok güçlü. Üstelik Merkür ve Jüpiter de bir su olan yengeçte duruyorlar. Bu demektir ki siz su grubunun üyeleri ile iyi anlaşırsınız. Yani yengeçin dışında akrep ve balıklarla. Ayrıca erkeği sembolize eden Mars, başak burcunda duruyor. Ve başta başaklar olmak üzere toprak grubuna mensup burçlarla da iyi anlaşacağınız söylenebilir. (Karşı cins olarak) Yani başta başaklar olmak üzere Boğa ve Oğlaklar'la...X

YAZARIN DİĞER YAZILARI