Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Yasemin Boran: Rumuz: Mehtap-Bursa

Yasemin BORAN

Doğum saatiniz doğruysa yükselen burcunuz Terazi, Ay ise Balık Burcu'ndayken doğmuşsunuz. Gezegenler hemen bütün haritaya dağılmış durumda. Bu da sizin çok yönlü biri olduğunuzu gösteriyor. Merkür'ün konumu zihinsel faaliyetinizi yükseltirken çocukluk döneminin biraz baskılı olduğunu da belirtiyor. Zorlayıcı etkiler olmakla birlikte evlilik anlayışı yüksek biri olduğunuz görülüyor. Yaşantınızda bazı sert tecrübeler yaşayacaksınız. Fakat, bu tecrübeler sizin büyümenize yardımcı olacak. Her tecrübeden yeni dersler almış olarak ve yükselmiş olarak çıkacağınızı söyliyebilirim. Metanet ve direnciniz yüksek. Ancak, son derece duygusal biri olduğunuzu da belirtmem gerekiyor. Fakat, duygularınızı disipline edebilme özelliğine de sahipsiniz. Böylece olaylara hakim olabilirsiniz.

Eşinizin doğum saati tam olarak belli olmadığı için yükselen burcunu belirlemek pek mümkün olamadı. Fakat, sizin doğum haritanıza göre onun yükseleni İkizler olması gerek. Sizin haritanızda erkeği sembolize eden Mars İkizler burcunda ve muhtemelen eşinizin yükselen burcunun üzerinde duruyor. Tek uyumluluğunuzun da bu olduğunu söyliyebilirim. Ayrıca eşinizin de iyi bir evlilik anlayışı var. Sevgi potansiyeli yüksek biri. Siz şu sıralarda bir çeşit hayal kırıklığı denilebilecek türden duygular içinde bulunabilirsiniz. Duygularınızda ve anlayışınızda bir değişim süreci başlamış bulunuyor. Farklı beklentiler içinde bulunabilirsiniz. Tabii bu haliniz ilişkinizi zorlayabilir. Ayrıca kendinizi de zorlamanız mümkün. Ani ve beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Mantıklı ve kararlı davranmanız gerekiyor.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI