Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Yaşayan Son Fahişe

  Hürriyet Haber
  28 Mayıs 2010 - 13:30Son Güncelleme : 28 Mayıs 2010 - 12:22

  İranlı yazar Roxana Shirazi, 1 Haziran’da piyasaya çıkacak “Yaşayan Son Fahişe: İran’da Doğdu, Gizli Gizli Çiftleşti” adlı kitabı olay yaratmaya hazırlanıyor.

  Kitapta N’Roses, Mötley Crüe, Velvet Revolver, Papa Roach gibi grupların yanı sıra Tommy Lee, Sebastian Bach ve Dizzy Reed gibi ünlü rock şarkıcılarıyla yaptığı ateşli seks kaçamaklarını tüm ayrıntılarıyla anlatıyor.

   

  Yaptığı bu seks kaçamaklarından hiçbir zaman pişmanlık duymadığını, çoğu rock gruplarının hala peşinden koştuğunu kitabında tüm ayrıntılarıyla anlatıyor. Fakat yazarın bir korkusu var.O da ‘Şeytan Ayetleri’ kitabının yazarı Salman Rüşdi’nin başına gelen ölüm fetvasının kendisine de uygulanabileceği korkusu… Uzun süre kitabı yayınlamaktan çekinen Shirazi, arkadaşlarının desteğiyle kitabını “Yaşayan Son Fahişe: İran’da Doğdu, Gizli Gizli Çiftleşti” ismiyle 1 Haziran’da yayımlıyor.

   

  KURAN DERSLERİNDE SEKS YAPTIĞIMI BİR BİLSELER...

   

  10 yaşına kadar Tahran’da yaşayan yazar Roxana Shirazi şimdilerde Londra’da yaşıyor. Ve İran’da yaşadığı dönemde yaşadıklarını kitapta anlatan yazar “Kitapta İslam’a saldırmıyorum. Ama muhtemelen, Kuran dersleri sırasında seks yaptığımı yazmamdan hoşlanmayacaklardır” diyor.

   

  Shirazi’nin çıplak fotoğrafları ve çarşafa benzeyen kıyafetler içinde parmakları ve diliyle yaptığı müstehcen ifadelerin olduğu başka fotoğraflar da Müslüman çevderen oldukça büyük tepkiler alacak gibi gözüküyor.

   

  Yaşayan Son Fahişe Yaşayan Son FahişeYaşayan Son Fahişe

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı