« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yaşar'dan reçete

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Baba, krizi atlatmak için camiayı kenetlenmeye çağırdı

Son 5 yılda Karşıyaka'ya 5 trilyon lira katkıda bulunduklarını belirten Onur Başkanı Selçuk Yaşar, ‘‘500 kişi 1'er milyar verse 500 milyar, bin kişi 5'er milyar verse 5 trilyon lira eder’’ dedi.

DESTEK VEREMEDİK Onursal Başkan Selçuk Yaşar, Önder Baysoy yönetimine yeterli desteği veremediklerini, bu nedenle istifa etmelerini haklı ve doğru bulduğunu vurgularken, krizi atlatmak için reçete sundu. Yazılı açıklamasında, ‘‘Son 5 yılda kulübümüze 5 trilyon katkı ve mali yardımda bulunulmuştur’’ ifadesine yer veren Yaşar, şimdi görevin tüm Karşıyaka halkı, esnafı, belediyesi ve zenginlerine düştüğünü söyledi.

TARİHİ BÜYÜK ESER ‘‘500 Karşıyakalı 1'er milyar verse 500 milyar, bin kişi 5'er milyar verse 5 trilyon eder’’ diyen Yaşar, ‘‘Bu yönetim fevkalade başarılı olmuştur. Kulübün istikbali güzeldir. Krizi atlatmak için K.Yakalılar'dan mali destek, cesur, fedakar kararlar bekliyorum. Bunu yapacak KSK'liler liste halinde elimdedir. Bilahare açıklama yapacağım. 1912'de kurulmuş bu büyük kulübe, bu tarihi büyük esere sahip çıkmalıyız’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz