ANKARA HABERLERİ

Yaşar: 36 merkez kazandıracağız

Hürriyet Haber
30.09.2017 - 14:14Son Güncelleme :

Yenimahalle Belediyesi tarafından Kardelen Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ‘Yenimahalle Umut Aile Sağlığı Merkezi’ açıldı.

Hürriyet Haber

Belediye olarak sağlık ve eğitim alanında da çalışmalar yaptıklarının altını çizen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Yenimahalle’nin her noktasına eşit hizmet götürmeye gayret ediyoruz. Yerel hizmet anlayışımızın gereği olarak yürüme mesafesinde vatandaşlarımızı sağlık hizmetiyle buluşturuyoruz. Önceliğimiz vatandaşlarımızın sağlığıdır. Devam eden inşaatlarımızla birlikte toplam 36 Aile Sağlığı Merkezi’ni ilçemize kazandırmış olacağız” diye konuştu. 6 odalı merkezde 3 poliklinik, 1 emzirme odası, acil yardım odası, 1 aile planlama odası, bekleme holü, mutfak ve tuvaletler bulunuyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Yaşar: 36 merkez kazandıracağız hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Eylül 2017 tarihinde saat 14 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yaşar: 36 merkez kazandıracağız haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı