Ege Haberleri

  Yaşam alanlarına pratik dekorasyon

  Hürriyet Haber
  13.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Fotoğraf eğitimi aldıktan sonra çeşitli ajanslarda görev yapan İzmirli Özlem İnceçay, bir süre ara verdiği iş hayatına girişimci olarak döndü.

  Herkesin evini kişiselleştirip dekore edebilmesi gerektiği düşüncesi ile pratik dekorasyon ürünleri üretmeye karar veren İnceçay, eşi Bülent İnceçay ile birlikte hem tasarımını hem de üretimini yaptıkları dekorasyon ürünlerini e-ticaret ile satmaya başladı.

  Pratikdekor.com sitesinden ürünlerinin satışını yapan İnceçay, “Ev sadece dört duvar değildir. Evine geldiğinde televizyon seyretmekten başka amacı olan, evinde ailesiyle dostlarıyla yaşamaktan zevk alan insanlar için günlük hayatı kolaylaştıracak ve renklendirecek ürünler hazırlıyorum” dedi.

  Düşük maliyetler

  Duvar stickerları, pleksi ve metalden ürettikleri tablo, saat ve ayna gibi ürünler tasarlayan İnceçay, yüksek maliyetler nedeni ile tadilat gerektiren dekorasyon yaptırmaktan çekinenlere hayatı renklendirecek çözümler sunmak istediklerini belirterek, “Şu an sadece internetten satış yapıyoruz. Ancak yakın zamanda bir showroom açma planımız var.”

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı