Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Yasak aşk kurbanı öğretmen toprağa verildi

  Mehmet ÇİL/DATÇA (Muğla), (DHA)
  24 Nisan 2009 - 16:58Son Güncelleme : 24 Nisan 2009 - 16:58

  UŞAK'ta, aşk yaşadığı iddia edilen öğrencisi ile aralarındaki anlaşmazlık nedeniyle, gölete sürdüğü otomobille intihar eden öğretmen Murat Demirci, memleketi olan Muğla'nın Datça İlçesi'ne bağlı Kızlan Köyü'nde toprağa verildi.

  Uşak Ticaret Meslek Lisesi'nde, önceki gün turizm ve otelcilik Öğretmeni olan 35 yaşındaki Murat Demirci, aşk yaşadığı iddia edilen aynı okuldan öğrencisi olan 19 yaşındaki B.H.U. ile gittiği Karaağaç göletinde aralarında anlaşmazlık çıkınca “Birlikte ölelim” diyerek, bir arkadaşından ödünç aldığı otomobili gölete sürdü. Suya gömülen otomobilin basınçtan kırılan arka camından çıkmayı başaran B.H.U., yüzerek canını kurtardı. Boşandığı eşinden iki çocuğu olan Demirci ise, boğularak öldü.

  Demirci'nin dün yakınları tarafından Uşak Devlet Hastanesi Morgu'ndan alınan cenazesi memleketi olan Datça'nın Kızlan Köyü'ne getirildi. Bugün öğle vakti Kızlan Camisi'nde kılınan namazın ardından Demirci'nin cenaze köy mezarlığında gözyaşları içinde toprağa verildi.

  Cenazede, emekli hemşire olan anne 57 yaşındaki Selma Demirci ile emekli sağlık memuru olan baba 58 yaşındaki Osman Demirci gözyaşlarına boğuldu. Demir çifti, taziyeleri kabul ederken yakınlarının desteğiyle ayakta durabildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı