GeriSpor Yarışlar yapıldı
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Yarışlar yapıldı

Yarışlar yapıldı
refid:14556874 ilişkili resim dosyası

Tüm Türkiye'deki yelken faaliyeti yapılan 5 bölgede toplam 401 sporcunun katılımı ile ilgili illerde,Bölge Kupası 1. ayak yarışları yapıldı.

Optimist yelkene başlangıç (genel,kız,küçük) laser 4,7 gençlik(genel,bayan, küçük) laser radyal bayan olimpik(genel ,gençlik,bayan),Laser standart erkekler olimpik sınıf ve katagorilerinde ki yarışların sonuçları bölgelere göre şöyle:

Trabzon 'daki yarışlara Samsun,Rize ve Trabzon illerinden 7 laser 4,7 - 11 laser radyal - 36 optimist katıldı.Bölge toplamı 54 sporcu,laser standart ve laser radyal bayanlar yarışları yapılmadı
 
Optimist Genel

1- M.Sergen Birincioğlu   Sinop Karadeniz Yelken Kulübü (SKYK)
2- Yalçın Aygün           Samsun Yelken Kulübü   (SYK)
3- Oğuz Kaan Saral        SKYK
4- Ümitcan Taşkın         SYK
5- Mert Gayretli          SYK

Optimist Kız

1- Melike Ece Kırmacı     SYK
2- Ceren Demirel          SYK
3- Bensim Özkaradaş       SYK

optimist Junior(küçük)

1- Oguz Kaan Saral        SKTK
2- Cem Baran Güner        SYK
3- Kutay Görener          SKYK

Laser 4,7 Genel

1- Şükrü Pınaroğlu        SYK
2- Suat  Tükel            SKYK
3- Doğancan Cihangir      SKYK

Laser Radyal Genel

1- Yaşar Kabakçıoğlu      SYK
2- Bilgehan  Türkmen      SYK
3- DenizBaşkır            Akçaabat Yelken İhtisas Kulübü

Laser Radyal Gençler

1  Yaşar Kabakçıoğlu       SYK
2- Bilgehan Türkmen        SYK
3- Emin Göksu Kantarcıoğlu SKYK

Kocaeli, Çayırova'daki yarışlara İstanbul,Kocaeli,Bartın,İzmir ve Yalova illerinden 94 optimist,36 laser 4,7 , 21 laser radyal, 9 laser standart sporcusu katıldı.Bölge toplamı 160 sporcu.Laser radyal bayanlar yarışları yapılmadı.

Optimist Genel

1- Erkan Köksal    FB
2- Can Obuter      İYK
3- Efe Burcu       FB
4- Emir Mete       İYK
5- Nogay Dökmeci   MYK
 
Optiimist Kız

1- Zeynep Yentür    FB
2- İrem Saner       FB
3- Ceren Saner      FB

Optimist Küçük

1- Ömer İşik         Körkez Yarımca Yelken Kulübü
2- Barsgan Dökmeci   MYK
3- Uğur Esen         FB
 
Laser 4,7 Genel

1- Nazli HilalKaradeli FB
2- Tuğrul Deniz Ersoy  İzmit Yelken Kulübü
3- Can Akşit           MYK

Laser 4,7 Bayan

1- Nazli Hilal Karadeli FB
2- Selin Başeğmez       FB
3- Sevim Sırma Karaca   MYK

Laser Radyal Genel

1- H.Okan Arın          İYK
2- Alp R.Rodopman       FB
3- Sinan Kayhan         MYK

Laser Radyal Genç ( dereceler ve sıralama laser radyal genel  ile aynı)

Laser Standart

1- Mustafa Çakır         Heybeliada Su Sporları Kulübü
2- Cem Gözen             İYK
3- Alican Başeğmez       İYK


Tekirdağ'da  yapılan  yarışlara Bursa,Balıkesir,Çanakkale ve Tekirdağ illerinden 42 optimist,19 laser 4,7, laser radyal 12 sporcu katıldı. Bölge toplamı 73 sporcu ile sonuçlar.Laser standart ve laser radyal bayan yarışları yapılmadı.

Optimist Genel

1-  Berkan Sahin         Tekirdağ Yelken Kulübü
2-  Mutlu Yalçın Akuzel  Gemlik Yelken Kulübü
3-  Yasin Yılmaz         Tekirdağ Yelken Kulübü
4-  Kaan Yüksel          Ayvalık Yelken Kulübü
5-  Metehan Kıran        Tekirdağ Yelken Kulübü

Optimist Kız

1-  Deniz Aydın         Çanakkale Gençlik Spor Kulübü
2-  Aysenur Orhan       Tekirdağ Yelken Kulübü
3-  Tuğba Öksüz         Gemlik Yelken Kulübü

 Optimist küçük

1-  Mutlu Yalçın Akuzel     Gemlik Yelken Kulübü
2-  Kaan Yüksel             Ayvalık Yelken Kulübü
3-  Murat Berke Torun       Gemlik Yelken Kulübü

Laser 4.7 Genel

1-  Hasan Sal             Gemlik Yelken Kulübü
2-  Murat Samsun          Gemlik Yelken Kulübü
3-  Batuhan Uzel          Tekirdağ Yelken Kulübü

 Laser 4.7 Bayan

1-  Sinem Kübra Torun    Gemlik Yelken Kulübü
2-  Fatmanur Yazgan      Dçdas Su Sporları Kulübü
3-  Tuse Maltepe         Tekirdağ Yelken Kulübü

 Laser Radial Genel

1-  Özgür Akansel       Dçdas Su Sporları Kulübü
2-  Ceren Subası        Bandırma Yelken Kulübü
3-  Ceyhan Dleri        Tekirdağ Yelken Kulübü

 Laser Radial Genç

1-  Ceyhan Dleri Tekirdağ Yelken Kulübü
2-  Ahmet Rasim Kahraman Gemlik Yelken Kulübü
3-  Azmican Göknar Bandırma Yelken Kulübü

Yarıslara; İzmir, Muğla ve Aydın illerinden 153 optimist, 51 Laser 4.7, 14 Laser Radial sporcusu katıldı.Bölge toplamı 218 sporcu ,bölgede laser standart yarışları yapılmadı,Sonuçlar

Optimist Genel

1-  Bora Olcav             Çesme Yelken Dhtisas Kulübü
2-  Tanju Okan Mandalinci  Bodrum Era Yelken Kulübü
3-  Asil Örgen             Çesme Yelken Dhtisas Kulübü
4-  Efe Soysal             Karsıyaka Spor Kulübü
5-  Barbaros Hekimoğlu     Karsıyaka Spor Kulübü

Optimist Kız
 
1-  Saliha Yılmazçelik      Karsıyaka Spor Kulübü
2-  Deniz Saltık            Gökova Yelken Kulübü
3-  Leyla Senocak           Çesme Yelken Dhtisas Kulübü

Optimist küçük


1-  Efe Soysal              KSK
2-  Barbaros Hekimoğlu      KSK
3-  Berkay Akay             FYİK

Laser 4.7 Genel

1-  Mehmet Türkmen          GYK
2-  Halil Demirel           GYK
3-  Cem Deniz Namlı         KSK

Laser 4.7 Bayan

1-  Buse Karagöbek          Fethiye Belediyesi Spor Kulübü
2-  Beste Çalık             Mamaris Belediyesi Gençlik Kulübü
3-  Beril Çalıskan          Martı Marina Yelken Kulübü

Laser 4.7 küçük

1-  Ahmet Kemal Carfi      ÇYİK
2-  Tolga Atay             MMYK
3-  Mehmet Baki Özsoy      GYK

Laser Radial Genel

1-  Levent Ahıskalı        GYK
2-  Fırat Sahin            GYK
3-  Müge Tunçol            İzmir Büyük Şehir Belediye Spor Kulübü

Laser Radial Bayan

1-  Müge Tunçol          İBBSK
2-  Ecem Güzel           Bodrum Era Yelken
3-  Selin Özçelik        FYİK

Laser Radial Genç

1-  Levent Ahıskalı     GYK
2-  Fırat Sahin         GYK
3-  Mehmet Haliloğlu    KSK

Mersin ’deki yarıslara Antalya, Ankara, Adana, Hatay, Van, Isparta, Mersin,
Bitlis ve Urfa illerinden 48 optimist, 22 Laser 4.7, 16 Laser Radial sporcusu katıldı bölge toplamı 86 sporcu laser standart ,laser radyal bayanlar yarışları yapılmadı.

Optimist Genel
 
1-  Onur Berk Yavuzcan     Antalya Yelken Kulübü
2-  Yusuf Öztep            Mersin Yelken İhtisas Kulübü
3-  Caner Aracı            iskenderun Yelken Kulübü
4-  Berk Demirkıran        Antalya Yelken Kulübü
5-  H. Dbrahim Açıkgöz     İskenderun Yelken Kulübü
 
Optimist Kız

1-  Melis Dümen        Muratpasa Belediyesi Yelken Kulübü
2-  Gülsüm Kapak       Antalya Yelken Kulübü
3-  Simal Akınsal      Antalya Yelken Kulübü


Optimist küçük

1-  Berk Demirkıran      Antalya Yelken Kulübü
2-  H. İbrahim Açıkgöz   İskenderun Yelken Kulübü
3-  Mehmet Uğuz          İskenderun Yelken Kulübü

Laser 4.7 Genel


1-  Hürkan Ölmez         İskenderun Yelken Kulübü
2-  Beste Girmann        Adana Yelken İstisas Kulübü
3-  Cemal Aracı          İskendern Yelken Kulübü

Laser 4.7 Bayan

1-  Beste Girmann     Adana YİK
2-  Sebnem Ataçocuğu  Ankara Büyükşehir Belediye Yelken Kulübü
3-  Cemre Öztekin     Antalya YK

Laser 4.7 küçük

1-  Argun Sarıkaya     Antalya YK
2-  Orhan Tanrıver     Adana YİK
3-  S. Sevgi Altınsöz  İskenderun YK

Laser Radial Genel

1-  Abdurrahim Cöcen  Mersin YK
2-  Mehmet Türeli     Adana YİK
3-  Esin Kavuk        İskenderun YK

Laser Radial Genç

1-  Melih Baykurt     AYİK
2-  Süleyman Ursavas  Eğridir Su ve Doğa Sporları Yelken Klb.
3-  Serdar Cıhnioğlu  İskenderun YK

aerdem@hurriyet.com.tr

Yorumları Göster
Yorumları Gizle