« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yarın 34 karşılaşma oynanacak

Dünya futbolunda yarın milli maçlar günü yaşanacak.

İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

2010 Dünya Kupası ve 2011 Asya Kupası'na katılma mücadelesi veren ülkelerin eleme grubu ve play-off maçlarının yanı sıra; liglere verilen aradan faydalanan Dünya Kupası'na katılmayı garantileyen ülkeler ile eleme gruplarında maçı olmayan ve gruplarından çıkma başarısını gösteremeyen milli takımlar yarın hazırlık maçları oynayacak.

Yarının A Milli maç programı şöyle:

RESMİ MAÇLAR

09.00 Yeni Zelanda - Bahreyn (Dünya Kupası 2010 Asya Play Off)

13.00 Özbekistan - Malezya (Asya Kupası Grup Maçı)

13.30 Singapur - Tayland (Asya Kupası Grup Maçı)

14.00 Vietnam - Suriye (Asya Kupası Grup Maçı)

15.00 Kenya - Nijerya (Dünya Kupası Afrika Elemeleri)

15.00 Mozanbik - Tunus (Dünya Kupası Afrika Elemeleri)

15.30 Ruanda - Zambiya (Dünya Kupası Afrika Elemeleri)

16.00 Umman - Avustralya (Asya Kupası Grup Maçı)

16.30 İran - Ürdün (Asya Kupası Grup Maçı)

17.30 Fas - Kamerun (Dünya Kupası Afrika Elemeleri)

17.30 Togo - Gabon (Dünya Kupası Afrika Elemeleri)

17.30 Kuveyt - Endonezya (Asya Kupası Grup Maçı)

18.00 Rusya - Slovenya (Dünya Kupası Avrupa Play-Off)

18.00 Burkina Faso - Malavi (Dünya Kupası Afrika Elemeleri)

18.00 Fildişi Sahili - Gine (Dünya Kupası Afrika Elemeleri)

19.00 Sudan - Benin (Dünya Kupası Afrika Elemeleri)

19.30 Mısır - Cezayir (Dünya Kupası Afrika Elemeleri)

20.00 Yunanistan - Ukrayna (Dünya Kupası Avrupa Play-Off)

22.00 İrlanda - Fransa (Dünya Kupası Avrupa Play-Off)

22.30 Portekiz - Bosna Hersek (Dünya Kupası Avrupa Play-Off)

HAZIRLIK MAÇLARI

14.00 Makedonya - Kanada

15.30 Güney Afrika - Japonya

16.00 Estonya - Arnavutluk

17.00 Slovakya - ABD

17.00 Galler - İskoçya

18.00 Polonya - Romanya

18.45 İsviçre - Norveç

19.00 Brezilya - İngiltere

19.30 Kuzey İrlanda - Sırbistan

20.00 Lüksemburg - İzlanda

21.00 Danimarka - Güney Kore

21.45 Belçika - Macaristan

21.45 İspanya - Arjantin

21.50 İtalya - Hollanda


Bunları da Beğenebilirsiniz