« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yarım bırakmam

Beşiktaş’taki geleceği tartışılmaya başlanan Sağlam, "Bugüne kadar başladığımız bir işi yarım bırakmadık, burada da yarım bırakmayacağız" dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
HAFTA sonu alınan Galatasaray yenilgisinin ardından çalkantılı günler geçiren Beşiktaş’ta teknik direktör Ertuğrul Sağlam, "Başkanımız ve yönetimle güzel bir ilişkimiz var. En ufak bir olumsuzluk yok. Bugüne kadar başladığımız bir işi yarım bırakmadık, burada da yarım bırakmayacağız" dedi.

Porto mücadelesi öncesi BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde Şilili futbolcu Rodrigo Alvaro Tello ile birlikte basın toplantısı düzenleyen genç teknik adam, "Futbolcular, sizin istediğiniz şeyleri sahada yapamıyor mu?" sorusuna, "Hiçbir oyuncu sahaya kötü oynamak için çıkmıyor. Herkes kazanmak istiyor. Son 1-2 maçta istenileni sahaya yansıtamadık. Onlar da üzülüyorlar. Sorumluluğun bilincinde insanlar hepsi. Kötü maçın izlerini üzerimizden atmak için elimize bir fırsat geçti ve bunu değerlendireceğiz" yanıtını verdi.

Ofansif oynayacağız

G.Saray derbisinde İbrahim Üzülmez ve Gökhan Zan ile tartıştığı iddialarını da yalanlayan Beşiktaş teknik patronu, gruptaki durumlarını şekillendireceğini söylediği Porto mücadelesine ofansif bir anlayışla çıkacaklarını bildirdi. Sağlam, "Sahamızda oynayacağımız maçta kazanmamız gerekiyor. Kazanmak için de gol atmamız gerekecek. Ofansif oynayacağız. Kadromuzu da bu şekilde oluşturacağız. Futbolda kazanmak için ya gol yemeden atmak, ya da yediğinizden fazlasını atmamız lazım. Ama orta alanı iyi olana Porto karşısında defansif yönü de ihmal etmeyeceğiz" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler