« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yargısız infaz

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.Bahçeli Baliç, eleştirileri insafsız buldu ve yorumladı:

Boşnak futbolcu, kendisi ve takımı hakkında yapılan olumsuz yorumları zamanlama açısından hatalı bulduğunu belirtti ve ekledi: ‘‘Biz yeni bir ekibiz. Bırakın beraber oynamayı, birbirlerini ilk kez gören futbolcular var. Tek isteğim biraz daha sabır. Herşey çok güzel olacak.’’

YORUMLAR ÇOK ERKEN

Fenerbahçe'nin 3-1 kaybettiği Gençlerbirliği maçı sonrasında eleştiri yağmuruna tutulan Elvir Baliç kendisini savundu. Kendisi ve takımı hakkında yapılan olumsuz yorumları erken bulduğunu ifade eden Boşnak futbolcu, ‘‘Değişen hiçbir şey yok ama beni ve Fenerbahçe'yi bir maçta, mahkemesiz idam ediyorlar’’ dedi.

DURUN BAKALIM

Baliç, sarı lacivertli takımda yer alan futbolcuların çoğunun ilk kez bir arada oynadığını, dolayısıyla bazı eksiklerin normal karşılanması gerektiğini belirterek şunları söyledi: ‘‘Biz yeni bir ekibiz. Takımda bırakın futbol oynamayı, birbirlerini ilk kez görenler var. Eski takımımdan tanıdığım sadece 1-2 oyuncu kalmış. Durun bakalım. Sabırlı davranmak gerekir.

TAKIMA GEÇ KATILDIM

Hatlar arasında kopukluk yaşıyoruz. Ama zamanla bunları aşacağız. Eğer Fenerbahçe'ye sezon başında gelmiş olsaydım herşey çok daha değişik olurdu. Takımla birlikte çalışmaya geç başladım. Ben de aynı dönemde arkadaşlarımla birlikte olsaydım bugün bunlar hiç konuşulmazdı.

İSPANYA MAÇINI İZLEYİN

Herşeye rağmen ben ve takım arkadaşlarım çok yol katettik. Beni eleştirenlere Bosna Hersek-İspanya maçının kasetini izlemelerini tavsiye ederim. O maçtaki futbolumla, eski günlerime döndüğümü kanıtladım. Yeni Baliç'i herkes görecek. Tek istediğim biraz sabır. Göreceksiniz, herşey çok güzel olacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler