Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Yardım gecelerinin meleği

Topağacı’ndaki Uğur Antik’in sahibi Uğur Batur, yardımsever kişiliğiyle tanınır. Geçtiğimiz haftasonu The Ritz Carlton Oteli’nde iki gece üst üste düzenlenen yardım gecelerinde yine onun imzası vardı.

Cuma akşamı Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı’nın düzenlediği iftar yemeğinde, Uğur Antik, 49 parçalık bir açıkartırma düzenledi. Gecede sahne alan Yeşim Salkım, kendisine hediye edilen zümrüt küpeleri de açıkartırmaya çıkardı. Ancak küpelere alıcı bulunmayınca, 13 milyar ödeyerek bu parçayı yine kendisi aldı. Davetiyelerin 100 milyondan satıldığı, toplam 60 milyar lira gelir elde edilen geceye katılanlar arasında, Salkım’ın sevgilisi İlker İnanoğlu da bulunuyordu.

Cumartesi gecesi ise Nişantaşım Derneği, Okmeydanı Çocuk Esirgeme Kurumu’nun 0-6 yaş bölümünün iyileştirilmesi çalışmalarına destek amacıyla bir gece düzenlendi. O gecede de Uğur Antik’e ait değerli eserler açıkartırmaya çıkarıldı. Petek Dinçöz’ün şarkılarıyla renk kattığı gecede, Gül Şonef bir broş satın aldı. Bilet fiyatlarının 120 YTL olduğu davetten elde edilen gelir, dernek başkanı Meral Kozakçıoğlu tarafından Çocuk Esirgeme Kurumu yetkililerine verildi. Uğur Batur, bu gece için The Ritz Carlton Oteli’ne 38 bin Euro ödemiş duyduğuma göre...

Ayrılığın ardından Paris’e gitti

Sevgilisi Gökhan Çarmıklı’dan geçtiğimiz hafta ayrılan Siren Ertan, cuma gecesi The Ritz Carlton Oteli’ndeydi. Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı yararına düzenlenen bu davetin ertesi günü ise Paris’e gitti. Louis Vuitton’un Champs Elleysees’deki mağaza açılışına davetli olan Ertan, hem alışveriş yapmak, hem de ayrılık acısını unutmak için şu sıralar Paris’te...

Komşu’da iftar bir başka

Son ayların en popüler mekanlarından olan Nişantaşı’ndaki Komşu Kebap, Ramazan ayında da zengin iftar mönüsüyle hizmette... Kapalı alanı ve bahçe bölümü ile birlikte toplam 300 kişi kapasiteli olan Komşu, haftanın 7 günü açık. Daha önce Levent’deki Le Select’i işleten patron Kemal Koç, başarılarının sırrının kaliteli malzeme, lezzet ve iyi sunum olduğunu söylüyor.

14 yıllık marka

Seksi, ironik ve çarpıcı koleksiyonlarıyla 14 yıldır moda dünyasına damgasını vuran Miss Sixty, 2005-2006 sonbahar-kış koleksiyonunda bu kez uzayda geçen bir yolculuğu ana tema olarak belirledi. Değişimin sınırlarını sonuna kadar zorlayan, orijinal tasarımlı ürünleri sayesinde özellikle gençlerin favori adreslerinden biri olan Miss Sixty’nin mağazaları Nişantaşı, Akmerkez, Bağdat Caddesi ve Ankara Armada’da bulunuyor.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI