« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yaralı, Türkmen’e yumruk attı

Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı, şike soruşturması ile ilgili çıkışları ile dikkat çeken Orduspor Başkanı Nedim Türkmen’e vurdu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

DİVAN Başkanı Yalçın Karadeniz’in yanlışlıkla verdiği arada bir de tatsız olay yaşandı. Sık sık şike soruşturması hakkında medyaya demeçler veren Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, bir sohbet esnasında, “Kim ne suç işlediyse cezasını çekmeli. Gelecek nesillere örnek bir duruş sergilemeliyiz” dedi.

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç, “Bir öyle, bir böyle konuşuyorsun. Bu nasıl iş?” diye Türkmen’e çıkıştı. Bu sırada Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı söze girdi ve, “Sen kim oluyorsun da böyle konuşuyorsun. Birçok kulüp başkanı suçsuz yere içeride” dedi. Nedim Türkmen, “Terbiyenizi takının. Niye alınıyorsunuz” cevabını verince, Yaralı, Türkmen’e yumruk attı. Diğer kulüp temsilcileri hemen devreye girerek, ikiliyi ayırdı.

İŞTE ALİ KOÇ'UN AÇIKLAMALARI / WEB TV

GENEL KURUL'DAN FOTOĞRAFLAR

Canımı Sadri Şener’e borçluyum!

TRT Spor’a kavgayı anlatan Nedim Türkmen, “Ali Koç, UEFA’nın bağlayıcı olmadığını söyledi. Ben de kendisine ‘Neden F.Bahçe Şampiyonlar Ligi’nde yok’ diye sordum. Bunu özerine Kenan Yaralı, yaşanan süreçten benim sorumlu olduğumu belirterek, bana küfür edip üzerime yürüdü. Sadri Şener ve Kazım Yılmaz olmasa Yaralı ve etrafındakiler beni linç edecekt. Canımı Sadri Şener’e borçluyum” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz