Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Yaralı polis Rüzgar Çetin'den tazminat istedi

  Hürriyet Haber
  30 Nisan 2016 - 06:46Son Güncelleme : 30 Nisan 2016 - 09:18

  İstanbul Beşiktaş’ta lüks otomobiliyle çarptığı ekip otosunda bir polis memurunun şehit olmasına birinin de yaralanmasına neden olan ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’e ikinci dava açıldı.

  Habertürk Gazetesi'nden Hayati Arıgan'ın haberine göre, yaralı polis memuru Emre Tetik, 22.5 yıl hapis talebiyle tutuklu yargılanan Çetin’den 250 bin TL manevi tazminat istedi.

  Rüzgar Çetin otomobiliyle polis aracına çarptı: Bir polis şehitRüzgar Çetin otomobiliyle polis aracına çarptı: Bir polis şehit

  29 yaşındaki polis memuru Emre Tetik, İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde açılan davanın dilekçesinde kazanın ardından yaşadıklarını da anlattı.

  Rüzgar Çetin hakkındaki iddianame kabul edildiRüzgar Çetin hakkındaki iddianame kabul edildi

  Defalarca ameliyat olmasına rağmen sağlığına kavuşamadığını söyleyen Tetik, mesai arkadaşı İsmet Fatih Alagöz’ün acısı nedeniyle psikolojisinin de bozulduğunu belirtti.

  Şehit polis İsmet Fatih Alagözün yakınları, Rüzgar Çetin’den şikayetçi olduŞehit polis İsmet Fatih Alagöz'ün yakınları, Rüzgar Çetin’den şikayetçi oldu

  Kaza tespit tutanağında Rüzgar Çetin’in tam ve asli kusurlu olduğunun belirtildiği dava dilekçesinde, ağır yaralı kurtulan Emre Tetik’in vücut fonksiyonlarını kaybettiği anlatıldı.

  Rüzgar Çetinin trafik dosyası kabarık çıktıRüzgar Çetin'in trafik dosyası kabarık çıktı

  Bakıma muhtaç olduğu için Tokat’ta ailesinin yanında yaşamak zorunda kalan Tetik’in, alkollü bir şekilde direksiyona geçerek hız yaptığı için kazaya neden olan Rüzgar Çetin’e açtığı dava önümüzdeki günlerde görülecek.

   

   

   

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı