« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yaptıklarının cezası olacak

Bursaspor maçında Milan Stepanov'a yumruk atarak gördüğü kırmızı kartla takımını zor durumda bırakan Batuhan'ın Hocası Bülent Uygun "Batuhan Türkiye'nin yetiştirdiği genç yeteneklerden bir tanesi ve bizim için çok değerli. Yaptığı üzüntü verici ve yapmaması gereken bir davranış. Fakat ben her zaman kendisine şans vereceğim" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor'da Özgür Sancar'ın sunduğu Spor Kazanı proramına katılan Eskişehirspor Teknik Direktörü Bület Uygun, sürekli olarak yaptığı disiplinsiz hareketlerle gündeme gelen Batuhan Karadeniz'i Radyospor'a değerlendirdi.

HER ZAMAN ŞANS VERECĞİM
 
Batuhan Türkiye'nin yetiştirdiği genç yeteneklerden bir tanesi ve bizim için çok değerli. Genç bir oyuncu olması nedeniyle bu tarz hatalar yapabiliyor. Hatalarını telafi etmeye çalışıyoruz. Psikologlarımız ve mentollerimiz de psikolojik yönden desteklemeye ve yardımcı olmaya çalışıyor. O hatalarını anladığı sürece her zaman bu açığını telafi etmeye çalışacağız. Çok çalışacak; her şeyiyle, tüm benliğiyle sahada hatalarından arınmış bir Batuhan olacak. Olması için de elimizden gelen hertürlü fedakarlığı yapıyoruz. Ben her zaman kendisine şans vereceğim.

YAPTIKLARININ CEZASI OLACAK

Bursa maçında yaptığı üzüntü verici ve yapmaması gereken hareket. Onun gibi klas, yeteneli bir oyuncunun çok çalışmaya daha güzel şeyleri örnek almaya ve insanlara oynadığı fubulu göstermeye ihtiyacı var. Bu yaptıklarının tabiki bir cesazı olacak ve hatalarından ders alana kadar ceza vermeye de devam edeceğim.

BATUHAN YETENEK OLARAK BİR 'SEGEN YALÇIN' DEĞİL

Batuhan'ın kendi yeteneklerini kendi keşfetmesi lazım. İnsanlar çok çalışarak bir yere geliyorlar. Bugün çok çalışmanın ürünü olarak Hakan Şükür var karşısında. Attığı gollar de ortda. Onu örnek alabilir. Bunun dışında bir Sergen Yalçın değil Batuhan; bunu biz de biliyoruz. Elindeki meziyetleri çok çalışarak geliştirmek zorunda. Zaten ben idmanımda kendisinden bunu bekliyorum. Dolayısıyla çalışırsa kendi kazanır çalışmazsa da kendi kayber. Yoksa Eskişehirspor'da forma ve taraftar dışında hiçbir şey değişmez değildir.


Bunları da Beğenebilirsiniz